ARCO MAX S.R.L.
ARCO MAX S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Carei, Satu Mare, CUI 30875016. Cifră de afaceri 2025: 277.179 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30875016
- Denumire
- ARCO MAX S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|823|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.11.2012
- Sediu
- Jókai Mór, nr. 3, Municipiul Carei, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile · rev. 2
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 2
- 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor · rev. 2
- 1310 Pregătirea fibrelor și filarea fibrelor textile · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Arată toate (23)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile · rev. 3
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor · rev. 3
- 1310 Pregătirea fibrelor și filarea fibrelor textile · rev. 3
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 277.179 lei (+106% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 38,2 mii lei · 2025 277,2 mii lei · maxim 2025 277,2 mii lei · minim 2016 33,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8 mii lei · 2025 34,7 mii lei · maxim 2025 34,7 mii lei · minim 2017 209 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 277.179 lei | 134.860 lei | 109.206 lei | 77.516 lei | 81.820 lei | 79.388 lei | 60.401 lei | 65.528 lei | 42.098 lei | 33.807 lei | 38.225 lei |
| Venituri totale | 290.896 lei | 150.387 lei | 130.232 lei | 111.903 lei | 105.421 lei | 104.153 lei | 74.339 lei | 73.328 lei | 42.098 lei | 33.807 lei | 38.225 lei |
| Cheltuieli totale | 249.631 lei | 142.564 lei | 127.199 lei | 101.230 lei | 85.011 lei | 87.125 lei | 73.151 lei | 71.473 lei | 41.316 lei | 31.539 lei | 29.095 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 34.692 lei | 6.501 lei | 1.990 lei | 9.935 lei | 19.446 lei | 16.274 lei | 576 lei | 1.122 lei | 209 lei | 1.253 lei | 7.984 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 34.692 lei | 6.501 lei | 1.990 lei | 9.935 lei | 19.446 lei | 16.274 lei | 576 lei | 1.122 lei | 209 lei | 1.253 lei | 7.984 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 261.514 lei | 100.957 lei | 139.040 lei | 120.155 lei | 110.295 lei | 76.447 lei | 137.952 lei | 70.657 lei | 68.182 lei | 43.725 lei | 66.131 lei |
| Datorii | 171.315 lei | 31.736 lei | 60.475 lei | 23.330 lei | 35.144 lei | 31.503 lei | 87.662 lei | 42.563 lei | 41.210 lei | 16.962 lei | 40.620 lei |
| Capitaluri proprii | 90.188 lei | 55.496 lei | 76.315 lei | 74.325 lei | 64.390 lei | 44.944 lei | 28.670 lei | 28.094 lei | 26.972 lei | 26.763 lei | 25.511 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARCO MAX S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ARCO MAX S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARCO MAX S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Carei, județul Satu Mare (Jókai Mór, nr. 3); numărul de înmatriculare e J|30|823|2012, din 06.11.2012.
Ce cifră de afaceri a avut ARCO MAX S.R.L. în 2025?
277.179 lei, cu 106% peste 2024 (134.860 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 34.692 lei.
Câți salariați are ARCO MAX S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARCO MAX S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.