MALT SERV SOLUTION SRL

MALT SERV SOLUTION SRL: firmă în funcțiune din Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov, CUI 30420766. Cifră de afaceri 2022: 83.118 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
30420766
Denumire
MALT SERV SOLUTION SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|1958|2012
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.07.2012
Sediu
1 DECEMBRIE 1918, nr. 158A, camera 1, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
Arată toate (12)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
  • 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional · rev. 2
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2022 · 8 bilanțuri

Financiar · 2015–2022 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.

În 2022, cifra de afaceri netă a fost 83.118 lei (+72% față de 2021).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 5,1 mii lei · 2022 83,1 mii lei · maxim 2022 83,1 mii lei · minim 2015 5,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −963 lei · 2022 38,4 mii lei · maxim 2022 38,4 mii lei · minim 2021 −16,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2022 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.

Indicator20222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă83.118 lei48.441 lei—————5.061 lei
Venituri totale83.118 lei48.441 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei5.061 lei
Cheltuieli totale42.486 lei63.109 lei—————5.872 lei
Rezultat
Profit net38.382 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei16.121 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei963 lei
Rezultat net38.382 lei-16.121 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei-963 lei
Bilanț
Active totale48.995 lei10.188 lei3.339 lei3.339 lei3.491 lei3.491 lei3.491 lei3.491 lei
Datorii26.716 lei26.291 lei3.321 lei3.321 lei3.473 lei3.473 lei3.473 lei3.473 lei
Capitaluri proprii22.279 lei-16.103 lei18 lei18 lei18 lei18 lei18 lei18 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MALT SERV SOLUTION SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MALT SERV SOLUTION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul MALT SERV SOLUTION SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Roșu, Comuna Chiajna, județul Ilfov (1 DECEMBRIE 1918, nr. 158A, camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|1958|2012, din 11.07.2012.

Ce cifră de afaceri a avut MALT SERV SOLUTION SRL în 2022?

83.118 lei, cu 72% peste 2021 (48.441 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.382 lei.

Câți salariați are MALT SERV SOLUTION SRL?

1 salariat în medie în 2022 (1 în 2021), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MALT SERV SOLUTION SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.