TATU BAR & GRILL SRL
TATU BAR & GRILL SRL: firmă în funcțiune din Oraș Otopeni, Ilfov, CUI 30422902. Cifră de afaceri 2025: 4.309.404 lei, 27 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30422902
- Denumire
- TATU BAR & GRILL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1969|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.07.2012
- Sediu
- TUFANULUI, nr. 2D, PARTER, Oraș Otopeni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
Arată toate (17)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7734 Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.309.404 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mil. lei · 2025 4,3 mil. lei · maxim 2025 4,3 mil. lei · minim 2015 1,5 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 401 mii lei · 2025 102,4 mii lei · maxim 2022 758,9 mii lei · minim 2024 −216,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 18 · 2025 27 · maxim 2022 32 · minim 2015 18.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.309.404 lei | 3.985.336 lei | 3.605.673 lei | 3.728.653 lei | 2.746.053 lei | 2.510.578 lei | 3.125.127 lei | 2.802.128 lei | 2.359.151 lei | 2.060.828 lei | 1.459.188 lei |
| Venituri totale | 4.559.780 lei | 4.164.123 lei | 3.673.349 lei | 4.317.609 lei | 3.288.443 lei | 2.569.671 lei | 3.133.402 lei | 2.804.252 lei | 2.362.308 lei | 2.061.053 lei | 1.463.381 lei |
| Cheltuieli totale | 4.425.494 lei | 4.380.197 lei | 3.420.099 lei | 3.521.319 lei | 3.309.559 lei | 2.608.982 lei | 2.890.812 lei | 2.080.148 lei | 2.042.020 lei | 1.682.685 lei | 1.062.384 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 102.364 lei | 0 lei | 213.925 lei | 758.947 lei | 0 lei | 0 lei | 211.276 lei | 696.061 lei | 294.390 lei | 351.217 lei | 400.997 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 216.074 lei | 0 lei | 0 lei | 48.862 lei | 64.882 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 102.364 lei | -216.074 lei | 213.925 lei | 758.947 lei | -48.862 lei | -64.882 lei | 211.276 lei | 696.061 lei | 294.390 lei | 351.217 lei | 400.997 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.834.831 lei | 3.114.247 lei | 2.102.689 lei | 2.221.151 lei | 1.840.972 lei | 1.393.128 lei | 1.167.119 lei | 1.145.767 lei | 589.003 lei | 606.885 lei | 385.907 lei |
| Datorii | 2.089.482 lei | 2.470.952 lei | 1.243.320 lei | 1.575.707 lei | 1.049.311 lei | 667.144 lei | 264.370 lei | 155.076 lei | 294.373 lei | 478.424 lei | 608.662 lei |
| Capitaluri proprii | 745.349 lei | 643.295 lei | 859.369 lei | 645.444 lei | 677.123 lei | 725.984 lei | 901.967 lei | 990.691 lei | 294.630 lei | 128.461 lei | -222.755 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 27 | 29 | 29 | 32 | 26 | 19 | 28 | 28 | 26 | 22 | 18 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TATU BAR & GRILL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TATU BAR & GRILL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TATU BAR & GRILL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Otopeni, județul Ilfov (TUFANULUI, nr. 2D, PARTER); numărul de înmatriculare e J|23|1969|2012, din 12.07.2012.
Ce cifră de afaceri a avut TATU BAR & GRILL SRL în 2025?
4.309.404 lei, cu 8% peste 2024 (3.985.336 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 102.364 lei.
Câți salariați are TATU BAR & GRILL SRL?
27 salariați în medie în 2025 (29 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TATU BAR & GRILL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.