NILUSANY SRL
NILUSANY SRL: firmă în funcțiune din Loc. Făget, Oraș Făget, Timiș, CUI 29559150. Cifră de afaceri 2025: 65.973 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29559150
- Denumire
- NILUSANY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|83|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.01.2012
- Sediu
- Str. DRUMUL GLADNEI, nr. 3, CAMERA 9, Loc. Făget, Oraș Făget, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
Arată toate (21)
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
- 2366 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 65.973 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 217,1 mii lei · 2025 66 mii lei · maxim 2015 217,1 mii lei · minim 2022 47,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 190,4 mii lei · 2025 42,1 mii lei · maxim 2015 190,4 mii lei · minim 2023 16,1 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 65.973 lei | 65.269 lei | 48.913 lei | 47.415 lei | 48.967 lei | 49.728 lei | 49.955 lei | 59.608 lei | 57.091 lei | 126.312 lei | 217.142 lei |
| Venituri totale | 73.294 lei | 66.435 lei | 48.913 lei | 47.415 lei | 48.967 lei | 49.728 lei | 50.375 lei | 59.608 lei | 57.091 lei | 149.607 lei | 217.142 lei |
| Cheltuieli totale | 24.317 lei | 14.938 lei | 29.785 lei | 17.985 lei | 15.243 lei | 16.572 lei | 18.492 lei | 10.337 lei | 9.925 lei | 37.725 lei | 20.233 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 42.081 lei | 44.163 lei | 16.129 lei | 28.179 lei | 32.387 lei | 31.741 lei | 30.372 lei | 47.482 lei | 45.454 lei | 107.394 lei | 190.395 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 42.081 lei | 44.163 lei | 16.129 lei | 28.179 lei | 32.387 lei | 31.741 lei | 30.372 lei | 47.482 lei | 45.454 lei | 107.394 lei | 190.395 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 327.885 lei | 282.437 lei | 248.372 lei | 505.453 lei | 473.287 lei | 440.364 lei | 302.384 lei | 271.506 lei | 223.844 lei | 178.050 lei | 390.568 lei |
| Datorii | 43.850 lei | 40.484 lei | 50.581 lei | 40.792 lei | 36.805 lei | 36.269 lei | 37.385 lei | 36.879 lei | 36.699 lei | 36.359 lei | 196.271 lei |
| Capitaluri proprii | 284.035 lei | 241.953 lei | 197.791 lei | 464.661 lei | 436.482 lei | 404.095 lei | 264.999 lei | 234.627 lei | 187.145 lei | 141.691 lei | 194.297 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NILUSANY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NILUSANY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NILUSANY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Făget, Oraș Făget, județul Timiș (Str. DRUMUL GLADNEI, nr. 3, CAMERA 9); numărul de înmatriculare e J|35|83|2012, din 19.01.2012.
Ce cifră de afaceri a avut NILUSANY SRL în 2025?
65.973 lei, cu 1% peste 2024 (65.269 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 42.081 lei.
De unde vin datele despre NILUSANY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.