IMO - ADARALU SRL
IMO - ADARALU SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 29911557. Cifră de afaceri 2025: 290.952 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 29911557
- Denumire
- IMO - ADARALU SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|601|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.03.2012
- Sediu
- F.C. RIPENSIA, nr. 10-12, sc. B, et. 9, ap. 39, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 290.952 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 259,5 mii lei · 2025 291 mii lei · maxim 2025 291 mii lei · minim 2015 259,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 209,3 mii lei · 2025 199,6 mii lei · maxim 2017 226,9 mii lei · minim 2024 167,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 2 · maxim 2015 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 290.952 lei | 287.983 lei | 287.134 lei | 285.983 lei | 284.702 lei | 280.604 lei | 274.758 lei | 270.632 lei | 266.201 lei | 261.719 lei | 259.506 lei |
| Venituri totale | 291.271 lei | 291.177 lei | 289.170 lei | 287.312 lei | 284.741 lei | 280.656 lei | 274.858 lei | 270.813 lei | 266.532 lei | 262.228 lei | 260.366 lei |
| Cheltuieli totale | 53.704 lei | 92.190 lei | 79.425 lei | 67.226 lei | 60.423 lei | 61.731 lei | 61.662 lei | 54.374 lei | 31.602 lei | 32.567 lei | 43.265 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 199.556 lei | 167.149 lei | 206.853 lei | 217.178 lei | 221.645 lei | 216.152 lei | 210.198 lei | 212.397 lei | 226.941 lei | 221.806 lei | 209.290 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 199.556 lei | 167.149 lei | 206.853 lei | 217.178 lei | 221.645 lei | 216.152 lei | 210.198 lei | 212.397 lei | 226.941 lei | 221.806 lei | 209.290 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.006.901 lei | 1.841.047 lei | 1.758.841 lei | 1.556.135 lei | 1.601.162 lei | 1.401.409 lei | 1.285.955 lei | 1.159.187 lei | 1.034.710 lei | 1.006.184 lei | 980.110 lei |
| Datorii | 221.895 lei | 79.195 lei | 26.495 lei | 30.355 lei | 18.966 lei | 41.439 lei | 36.032 lei | 30.413 lei | 38.388 lei | 15.712 lei | 2.452 lei |
| Capitaluri proprii | 1.748.352 lei | 1.726.905 lei | 1.697.253 lei | 1.490.399 lei | 1.546.562 lei | 1.324.918 lei | 1.215.508 lei | 1.095.310 lei | 962.913 lei | 957.778 lei | 945.262 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IMO - ADARALU SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IMO - ADARALU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IMO - ADARALU SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (F.C. RIPENSIA, nr. 10-12, sc. B, et. 9, ap. 39, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|601|2012, din 14.03.2012.
Ce cifră de afaceri a avut IMO - ADARALU SRL în 2025?
290.952 lei, cu 1% peste 2024 (287.983 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 199.556 lei.
Câți salariați are IMO - ADARALU SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IMO - ADARALU SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.