D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL

D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 28409715. Cifră de afaceri 2025: 311.386 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
28409715
Denumire
D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|650|2011
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.04.2011
Sediu
LAZĂR GHEORGHE, nr. 19, et. PARTER, Municipiul Pitești, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
  • 2521 Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală · rev. 2
  • 2529 Producția de rezervoare, cisterne și containere metalice · rev. 2
  • 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
Arată toate (36)
  • 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
  • 4663 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții · rev. 2
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 311.386 lei (-39% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 412,5 mii lei · 2025 311,4 mii lei · maxim 2019 1 mil. lei · minim 2025 311,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 6,5 mii lei · 2025 54,4 mii lei · maxim 2018 221,6 mii lei · minim 2015 6,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 2 · maxim 2019 13 · minim 2025 2.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă311.386 lei508.835 lei559.238 lei727.690 lei852.787 lei865.886 lei1.024.916 lei584.623 lei489.008 lei434.210 lei412.477 lei
Venituri totale340.613 lei586.324 lei640.349 lei808.814 lei934.621 lei1.465.160 lei1.248.176 lei763.522 lei683.883 lei563.118 lei665.944 lei
Cheltuieli totale277.170 lei517.383 lei587.287 lei653.745 lei840.509 lei1.293.411 lei1.084.455 lei536.092 lei573.779 lei535.021 lei657.421 lei
Rezultat
Profit net54.409 lei59.123 lei48.252 lei148.738 lei86.601 lei161.662 lei154.229 lei221.584 lei105.214 lei23.754 lei6.519 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net54.409 lei59.123 lei48.252 lei148.738 lei86.601 lei161.662 lei154.229 lei221.584 lei105.214 lei23.754 lei6.519 lei
Bilanț
Active totale1.450.955 lei1.412.552 lei1.292.569 lei1.384.588 lei1.007.414 lei1.226.248 lei1.479.746 lei1.297.153 lei1.291.896 lei1.476.266 lei1.786.070 lei
Datorii513.992 lei501.068 lei362.726 lei421.899 lei112.364 lei336.700 lei347.961 lei86.106 lei357.321 lei469.410 lei624.073 lei
Capitaluri proprii936.963 lei882.554 lei823.431 lei775.179 lei626.442 lei539.841 lei378.179 lei223.950 lei217.571 lei110.957 lei87.204 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2661013131311101011

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (LAZĂR GHEORGHE, nr. 19, et. PARTER); numărul de înmatriculare e J|03|650|2011, din 29.04.2011.

Ce cifră de afaceri a avut D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL în 2025?

311.386 lei, cu 39% sub 2024 (508.835 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 54.409 lei.

Câți salariați are D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL?

2 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre D&C AGRO BUILD TRUCKS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.