PUMPSTAR EQUIPMENT SRL
PUMPSTAR EQUIPMENT SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Uleiului, Comuna Valea Iașului, Argeș, CUI 30183333. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 30183333
- Denumire
- PUMPSTAR EQUIPMENT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|636|2012
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.05.2012
- Sediu
- nr. 69, Sat Valea Uleiului, Comuna Valea Iașului, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice · rev. 2
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor · rev. 2
- 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. · rev. 2
Arată toate (76)
- 3319 Repararea altor echipamente · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 3511 Producția de energie electrică · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 7912 Activități ale tur-operatorilor · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 155 mii lei · 2021 2 mii lei · maxim 2015 155 mii lei · minim 2019 956 lei.
Rezultat net (lei): 2015 100,3 mii lei · 2025 683 lei · maxim 2015 100,3 mii lei · minim 2021 −66,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 2.000 lei | — | 956 lei | fără bilanț | 18.470 lei | 30.871 lei | 154.951 lei |
| Venituri totale | 1.313 lei | 0 lei | 1 lei | 2 lei | 4.936 lei | 1 lei | 110.246 lei | fără bilanț | 23.367 lei | 121.341 lei | 179.859 lei |
| Cheltuieli totale | 500 lei | 21.516 lei | 51.456 lei | 41.586 lei | 71.756 lei | 38.488 lei | 105.211 lei | fără bilanț | 76.982 lei | 85.304 lei | 74.866 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 683 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.983 lei | fără bilanț | 0 lei | 34.067 lei | 100.344 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 21.516 lei | 51.455 lei | 41.584 lei | 66.869 lei | 38.487 lei | 0 lei | fără bilanț | 53.839 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 683 lei | -21.516 lei | -51.455 lei | -41.584 lei | -66.869 lei | -38.487 lei | 3.983 lei | fără bilanț | -53.839 lei | 34.067 lei | 100.344 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 11.558 lei | 11.558 lei | 30.983 lei | 59.581 lei | 74.105 lei | 167.607 lei | 207.444 lei | fără bilanț | 233.578 lei | 304.127 lei | 253.889 lei |
| Datorii | 105.578 lei | 106.260 lei | 104.169 lei | 81.312 lei | 54.251 lei | 80.884 lei | 82.234 lei | fără bilanț | 73.144 lei | 89.854 lei | 48.291 lei |
| Capitaluri proprii | -94.020 lei | -94.702 lei | -73.186 lei | -21.731 lei | 19.854 lei | 86.723 lei | 125.210 lei | fără bilanț | 160.434 lei | 214.273 lei | 182.795 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PUMPSTAR EQUIPMENT SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PUMPSTAR EQUIPMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PUMPSTAR EQUIPMENT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Uleiului, Comuna Valea Iașului, județul Argeș (nr. 69); numărul de înmatriculare e J|03|636|2012, din 11.05.2012.
De unde vin datele despre PUMPSTAR EQUIPMENT SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.