SEUTECH VET SRL
SEUTECH VET SRL: firmă în funcțiune din Sat Satu Nou, Comuna Mihai Bravu, Tulcea, CUI 27595032. Cifră de afaceri 2025: 399.292 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 27595032
- Denumire
- SEUTECH VET SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|367|2010
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.10.2010
- Sediu
- VIILOR, nr. 33, Constructia C1, Sat Satu Nou, Comuna Mihai Bravu, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 3
- 0142 Creșterea altor bovine · rev. 3
- 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline · rev. 3
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 3
- 0146 Creșterea porcinelor · rev. 3
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
Arată toate (21)
- 0148 Creșterea altor animale · rev. 3
- 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor · rev. 3
- 3823 Alte activități de tratare a deșeurilor · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 7500 Activități veterinare · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 399.292 lei (+19% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 42 mii lei · 2025 399,3 mii lei · maxim 2022 465 mii lei · minim 2015 42 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 35,8 mii lei · 2025 71,5 mii lei · maxim 2022 225,8 mii lei · minim 2019 24,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 399.292 lei | 335.426 lei | 381.236 lei | 465.012 lei | fără bilanț | fără bilanț | 100.337 lei | fără bilanț | 105.284 lei | 59.176 lei | 42.000 lei |
| Venituri totale | 483.816 lei | 400.742 lei | 381.267 lei | 465.025 lei | fără bilanț | fără bilanț | 100.337 lei | fără bilanț | 105.284 lei | 59.176 lei | 42.000 lei |
| Cheltuieli totale | 396.647 lei | 314.650 lei | 260.274 lei | 234.591 lei | fără bilanț | fără bilanț | 72.427 lei | fără bilanț | 47.671 lei | 30.820 lei | 4.956 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 71.524 lei | 74.317 lei | 117.180 lei | 225.784 lei | fără bilanț | fără bilanț | 24.900 lei | fără bilanț | 55.301 lei | 26.581 lei | 35.784 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 71.524 lei | 74.317 lei | 117.180 lei | 225.784 lei | fără bilanț | fără bilanț | 24.900 lei | fără bilanț | 55.301 lei | 26.581 lei | 35.784 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 732.558 lei | 556.512 lei | 596.171 lei | 602.965 lei | fără bilanț | fără bilanț | 251.033 lei | fără bilanț | 168.306 lei | 111.886 lei | 85.305 lei |
| Datorii | 267.900 lei | 80.622 lei | 127.513 lei | 44.006 lei | fără bilanț | fără bilanț | 647 lei | fără bilanț | 1.224 lei | 105 lei | 105 lei |
| Capitaluri proprii | 464.658 lei | 475.890 lei | 468.658 lei | 558.959 lei | fără bilanț | fără bilanț | 250.386 lei | fără bilanț | 167.082 lei | 111.781 lei | 85.200 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | fără bilanț | fără bilanț | — | fără bilanț | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SEUTECH VET SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SEUTECH VET SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SEUTECH VET SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Satu Nou, Comuna Mihai Bravu, județul Tulcea (VIILOR, nr. 33, Constructia C1); numărul de înmatriculare e J|36|367|2010, din 21.10.2010.
Ce cifră de afaceri a avut SEUTECH VET SRL în 2025?
399.292 lei, cu 19% peste 2024 (335.426 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 71.524 lei.
Câți salariați are SEUTECH VET SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SEUTECH VET SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.