DELTAVET MURIGHIOL SRL
DELTAVET MURIGHIOL SRL: firmă în funcțiune din Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea, CUI 33772457. Cifră de afaceri 2025: 2.299.951 lei, 1 salariați. Date ON
Registru
- CUI
- 33772457
- Denumire
- DELTAVET MURIGHIOL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|384|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.11.2014
- Sediu
- SOARELUI, nr. 34, Sat Murighiol, Comuna Murighiol, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
Arată toate (16)
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 7500 Activități veterinare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.299.951 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 170 mii lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2024 2,4 mil. lei · minim 2016 170 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −612 lei · 2025 94,6 mii lei · maxim 2025 94,6 mii lei · minim 2015 −612 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.299.951 lei | 2.413.569 lei | 817.055 lei | 514.559 lei | 438.965 lei | 378.729 lei | fără bilanț | 291.264 lei | 278.307 lei | 170.039 lei | — |
| Venituri totale | 2.302.762 lei | 2.414.096 lei | 818.741 lei | 515.958 lei | 440.959 lei | 383.957 lei | fără bilanț | 299.515 lei | 283.485 lei | 216.370 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 2.188.845 lei | 2.346.666 lei | 777.702 lei | 485.724 lei | 400.454 lei | 375.477 lei | fără bilanț | 291.321 lei | 267.793 lei | 213.193 lei | 612 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 94.572 lei | 55.799 lei | 34.225 lei | 25.849 lei | 36.588 lei | 4.677 lei | fără bilanț | 5.199 lei | 12.857 lei | 1.014 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 612 lei |
| Rezultat net | 94.572 lei | 55.799 lei | 34.225 lei | 25.849 lei | 36.588 lei | 4.677 lei | fără bilanț | 5.199 lei | 12.857 lei | 1.014 lei | -612 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 720.660 lei | 480.611 lei | 481.455 lei | 253.980 lei | 159.588 lei | 107.949 lei | fără bilanț | 87.981 lei | 71.091 lei | 43.417 lei | 11.644 lei |
| Datorii | 445.866 lei | 300.388 lei | 357.032 lei | 163.781 lei | 95.239 lei | 80.187 lei | fără bilanț | 70.417 lei | 58.725 lei | 43.907 lei | 13.149 lei |
| Capitaluri proprii | 274.794 lei | 180.223 lei | 124.423 lei | 90.199 lei | 64.349 lei | 27.762 lei | fără bilanț | 17.564 lei | 12.366 lei | -490 lei | -1.505 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | 2 | 2 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DELTAVET MURIGHIOL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DELTAVET MURIGHIOL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DELTAVET MURIGHIOL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Murighiol, Comuna Murighiol, județul Tulcea (SOARELUI, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|36|384|2014, din 05.11.2014.
Ce cifră de afaceri a avut DELTAVET MURIGHIOL SRL în 2025?
2.299.951 lei, cu 5% sub 2024 (2.413.569 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 94.572 lei.
Câți salariați are DELTAVET MURIGHIOL SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DELTAVET MURIGHIOL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.