ENJOY ADVERTISING SRL

ENJOY ADVERTISING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 21563546. Cifră de afaceri 2025: 404.349 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
21563546
Denumire
ENJOY ADVERTISING SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|7492|2007
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.04.2007
Sediu
Decebal, nr. 17, bl. S16, sc. 3, et. 7, ap. 65, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
  • 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
  • 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
  • 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
Arată toate (33)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
  • 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 3
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
  • 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio · rev. 3
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
  • 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit · rev. 3
  • 6120 Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații · rev. 3
  • 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 3
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
  • 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 404.349 lei (+82% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 122 mii lei · 2025 404,3 mii lei · maxim 2023 596 mii lei · minim 2019 18,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 59,4 mii lei · 2025 296,1 mii lei · maxim 2023 530,2 mii lei · minim 2017 −12,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă404.349 lei222.022 lei595.987 lei144.593 leifără bilanț118.883 lei18.517 lei——132.849 lei121.990 lei
Venituri totale404.445 lei348.243 lei595.987 lei144.593 leifără bilanț118.883 lei18.517 lei0 lei-799 lei132.849 lei122.415 lei
Cheltuieli totale101.029 lei64.347 lei59.968 lei1.684 leifără bilanț965 lei2.255 lei2.651 lei11.117 lei17.053 lei49.165 lei
Rezultat
Profit net296.100 lei278.937 lei530.179 lei141.680 leifără bilanț114.439 lei15.706 lei0 lei0 lei111.810 lei59.441 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanț0 lei0 lei2.651 lei12.154 lei0 lei0 lei
Rezultat net296.100 lei278.937 lei530.179 lei141.680 leifără bilanț114.439 lei15.706 lei-2.651 lei-12.154 lei111.810 lei59.441 lei
Bilanț
Active totale505.062 lei396.063 lei624.884 lei134.847 leifără bilanț160.100 lei53.204 lei53.947 lei55.885 lei145.621 lei62.649 lei
Datorii208.722 lei116.886 lei94.465 lei-10.849 leifără bilanț44.520 lei52.063 lei68.512 lei67.799 lei33.571 lei2.968 lei
Capitaluri proprii296.340 lei279.177 lei530.419 lei145.696 leifără bilanț115.580 lei1.141 lei-14.565 lei-11.914 lei112.050 lei59.681 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111fără bilanț———111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ENJOY ADVERTISING SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ENJOY ADVERTISING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ENJOY ADVERTISING SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (Decebal, nr. 17, bl. S16, sc. 3, et. 7, ap. 65); numărul de înmatriculare e J|40|7492|2007, din 13.04.2007.

Ce cifră de afaceri a avut ENJOY ADVERTISING SRL în 2025?

404.349 lei, cu 82% peste 2024 (222.022 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 296.100 lei.

Câți salariați are ENJOY ADVERTISING SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ENJOY ADVERTISING SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.