FORUM EUROCONCEPT SRL
FORUM EUROCONCEPT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 21621795. Cifră de afaceri 2025: 708.432 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 21621795
- Denumire
- FORUM EUROCONCEPT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8093|2007
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.04.2007
- Sediu
- BERCA, nr. 5, str. Zeletin nr. 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
Arată toate (8)
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 708.432 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 92,1 mii lei · 2025 708,4 mii lei · maxim 2021 843,5 mii lei · minim 2015 92,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,9 mii lei · 2025 389,8 mii lei · maxim 2024 566,9 mii lei · minim 2020 −135,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 708.432 lei | 763.348 lei | 422.635 lei | 552.017 lei | 843.508 lei | 299.420 lei | 284.391 lei | 298.229 lei | 186.764 lei | 116.779 lei | 92.148 lei |
| Venituri totale | 708.475 lei | 777.474 lei | 422.641 lei | 552.027 lei | 843.508 lei | 299.420 lei | 298.811 lei | 298.229 lei | 186.764 lei | 116.779 lei | 92.148 lei |
| Cheltuieli totale | 300.292 lei | 189.058 lei | 339.558 lei | 599.531 lei | 434.752 lei | 432.044 lei | 358.126 lei | 246.043 lei | 111.480 lei | 31.467 lei | 86.459 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 389.848 lei | 566.884 lei | 79.068 lei | 0 lei | 400.321 lei | 0 lei | 0 lei | 45.847 lei | 71.330 lei | 81.808 lei | 2.925 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 52.196 lei | 0 lei | 135.618 lei | 62.303 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 389.848 lei | 566.884 lei | 79.068 lei | -52.196 lei | 400.321 lei | -135.618 lei | -62.303 lei | 45.847 lei | 71.330 lei | 81.808 lei | 2.925 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 481.709 lei | 693.936 lei | 173.814 lei | 185.552 lei | 293.007 lei | 362.786 lei | 609.380 lei | 243.266 lei | 160.550 lei | 93.985 lei | 101.020 lei |
| Datorii | 91.046 lei | 125.195 lei | 68.206 lei | 50.044 lei | 21.617 lei | 491.717 lei | 552.693 lei | 124.276 lei | 87.407 lei | 11.172 lei | 2.015 lei |
| Capitaluri proprii | 390.663 lei | 568.741 lei | 105.608 lei | 135.508 lei | 271.390 lei | -128.931 lei | 56.687 lei | 118.990 lei | 73.143 lei | 82.813 lei | 99.005 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FORUM EUROCONCEPT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FORUM EUROCONCEPT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FORUM EUROCONCEPT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (BERCA, nr. 5, str. Zeletin nr. 1); numărul de înmatriculare e J|40|8093|2007, din 24.04.2007.
Ce cifră de afaceri a avut FORUM EUROCONCEPT SRL în 2025?
708.432 lei, cu 7% sub 2024 (763.348 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 389.848 lei.
Câți salariați are FORUM EUROCONCEPT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FORUM EUROCONCEPT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.