KARMAR STYLE VAL SRL
KARMAR STYLE VAL SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 20137623. Cifră de afaceri 2025: 1.461 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 20137623
- Denumire
- KARMAR STYLE VAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|2272|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.12.2006
- Sediu
- Str. N.BĂLCESCU, bl. J1, sc. C, et. 4, ap. 20, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor · rev. 2
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
Arată toate (8)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.461 lei (-66% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 806 lei · 2025 1,5 mii lei · maxim 2023 6,6 mii lei · minim 2016 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −1,1 mii lei · 2025 −1,3 mii lei · maxim 2023 3,6 mii lei · minim 2021 −2,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.461 lei | 4.239 lei | 6.647 lei | 5.228 lei | 400 lei | — | — | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 806 lei |
| Venituri totale | 1.461 lei | 4.239 lei | 6.647 lei | 5.228 lei | 400 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 806 lei |
| Cheltuieli totale | 2.809 lei | 3.492 lei | 2.326 lei | 2.511 lei | 2.524 lei | 100 lei | 100 lei | 100 lei | 276 lei | 795 lei | 1.889 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 627 lei | 3.630 lei | 2.560 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 1.348 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.136 lei | 100 lei | 100 lei | 100 lei | 276 lei | 795 lei | 1.107 lei |
| Rezultat net | -1.348 lei | 627 lei | 3.630 lei | 2.560 lei | -2.136 lei | -100 lei | -100 lei | -100 lei | -276 lei | -795 lei | -1.107 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.461 lei | 7.822 lei | 6.343 lei | 2.711 lei | 1.158 lei | 1.412 lei | 1.412 lei | 1.412 lei | 1.412 lei | 2.138 lei | 3.329 lei |
| Datorii | 5.383 lei | 8.396 lei | 7.877 lei | 7.875 lei | 8.882 lei | 7.097 lei | 6.997 lei | 6.897 lei | 6.797 lei | 7.247 lei | 7.643 lei |
| Capitaluri proprii | -1.922 lei | -574 lei | -1.534 lei | -5.164 lei | -7.724 lei | -5.685 lei | -5.585 lei | -5.485 lei | -5.385 lei | -5.109 lei | -4.314 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este KARMAR STYLE VAL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, KARMAR STYLE VAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul KARMAR STYLE VAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (Str. N.BĂLCESCU, bl. J1, sc. C, et. 4, ap. 20); numărul de înmatriculare e J|03|2272|2006, din 20.12.2006.
Ce cifră de afaceri a avut KARMAR STYLE VAL SRL în 2025?
1.461 lei, cu 66% sub 2024 (4.239 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.348 lei.
De unde vin datele despre KARMAR STYLE VAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.