STUDIO SKY SRL — dosare în instanță
Numele STUDIO SKY SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 11 septembrie 2023
- Ultima activitate
- 27 septembrie 2026
- Rol dominant
- Intimat Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 19112200)
- CUI
- 19112200
- Denumire
- STUDIO SKY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3424|2006
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.10.2006
- Sediu
- MIHAIL EMINESCU, nr. 13, ap. 3/A, parter, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 3821 Recuperarea materialelor reciclabile · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
Arată toate (8)
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 31.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 831.216 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 694,6 mii lei · 2025 831,2 mii lei · maxim 2018 1,1 mil. lei · minim 2020 509,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 346,5 mii lei · 2025 556,4 mii lei · maxim 2025 556,4 mii lei · minim 2019 −104,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 5 · maxim 2018 21 · minim 2025 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 831.216 lei | 962.219 lei | 801.425 lei | 882.895 lei | 748.780 lei | 509.667 lei | 865.817 lei | 1.127.537 lei | 1.056.707 lei | 879.423 lei | 694.591 lei |
| Venituri totale | 1.473.994 lei | 979.147 lei | 801.932 lei | 883.397 lei | 749.191 lei | 521.453 lei | 866.015 lei | 1.142.420 lei | 1.059.704 lei | 881.064 lei | 1.098.861 lei |
| Cheltuieli totale | 878.279 lei | 791.297 lei | 724.553 lei | 764.379 lei | 628.351 lei | 513.621 lei | 962.181 lei | 1.098.640 lei | 1.047.256 lei | 746.703 lei | 752.354 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 556.359 lei | 162.261 lei | 69.284 lei | 111.877 lei | 114.770 lei | 4.625 lei | 0 lei | 32.512 lei | 1.456 lei | 134.361 lei | 346.507 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 104.878 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 556.359 lei | 162.261 lei | 69.284 lei | 111.877 lei | 114.770 lei | 4.625 lei | -104.878 lei | 32.512 lei | 1.456 lei | 134.361 lei | 346.507 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 672.939 lei | 679.830 lei | 715.770 lei | 756.877 lei | 882.102 lei | 742.262 lei | 852.046 lei | 866.113 lei | 776.345 lei | 732.827 lei | 705.231 lei |
| Datorii | 664.488 lei | 1.209.851 lei | 1.413.513 lei | 1.523.904 lei | 1.760.907 lei | 1.734.360 lei | 1.850.324 lei | 1.754.928 lei | 1.712.672 lei | 1.670.610 lei | 1.777.375 lei |
| Capitaluri proprii | 8.451 lei | -535.482 lei | -697.743 lei | -767.027 lei | -878.805 lei | -993.653 lei | -998.278 lei | -888.815 lei | -936.327 lei | -937.783 lei | -1.072.144 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 6 | 6 | 7 | 6 | 9 | 18 | 21 | 18 | 14 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat Pârât: 1
Categorii de dosare
- Proprietate intelectuală: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2023: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2825/3/2019* | Curtea de Apel București | Proprietate intelectuală | Apel | Intimat Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare STUDIO SKY SRL?
STUDIO SKY SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des STUDIO SKY SRL?
Cel mai des ca intimat pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia proprietate intelectuală (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și pârât?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.