PROFI QUALITY CONSTRUCT SRL — dosare în instanță
Numele PROFI QUALITY CONSTRUCT SRL apare în 4 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 4
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 09 martie 2023
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 4 din 4 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 43199820)
- CUI
- 43199820
- Denumire
- PROFI QUALITY CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3062|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.10.2020
- Sediu
- ALEXANDRU ODOBESCU, nr. 29, ap. 1, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (12)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2020–2025 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 807.494 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 114 mii lei · 2025 807,5 mii lei · maxim 2025 807,5 mii lei · minim 2020 114 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 109,8 mii lei · 2025 273,7 mii lei · maxim 2025 273,7 mii lei · minim 2020 109,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 3 · maxim 2024 4 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 807.494 lei | 625.393 lei | 229.585 lei | fără bilanț | 297.771 lei | 114.020 lei |
| Venituri totale | 807.494 lei | 625.393 lei | 229.585 lei | fără bilanț | 297.771 lei | 114.020 lei |
| Cheltuieli totale | 513.980 lei | 348.865 lei | 50.747 lei | fără bilanț | 49.129 lei | 802 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 273.709 lei | 260.986 lei | 176.656 lei | fără bilanț | 238.989 lei | 109.797 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 273.709 lei | 260.986 lei | 176.656 lei | fără bilanț | 238.989 lei | 109.797 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 1.310.570 lei | 1.046.918 lei | 740.442 lei | fără bilanț | 358.639 lei | 113.418 lei |
| Datorii | 52.224 lei | 62.281 lei | 16.791 lei | fără bilanț | 9.653 lei | 3.421 lei |
| Capitaluri proprii | 1.258.346 lei | 984.637 lei | 723.651 lei | fără bilanț | 348.986 lei | 109.997 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 1 | fără bilanț | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 4
Categorii de dosare
- Civil: 4
Stadii procesuale
- Fond: 4
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2025: 1
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 4 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 694/1752/2023 | Judecatoria JIBOU | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 3077/250/2025 | Judecătoria Lipova | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 31231/325/2026 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 31282/325/2026 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PROFI QUALITY CONSTRUCT SRL?
PROFI QUALITY CONSTRUCT SRL apare în 4 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des PROFI QUALITY CONSTRUCT SRL?
Cel mai des la Judecătoria Timișoara (2), Judecătoria Lipova (1) și Judecatoria JIBOU (1).
În ce calitate apare cel mai des PROFI QUALITY CONSTRUCT SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (4 din 4 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 14 octombrie 2026.