PAPER SERV SRL — dosare în instanță
Numele PAPER SERV SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 27 aprilie 2023
- Ultima activitate
- 15 octombrie 2026
- Rol dominant
- Intimat — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 32094593)
- CUI
- 32094593
- Denumire
- PAPER SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|34|374|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.08.2013
- Sediu
- ALEXANDRU GHICA, bl. 703FG, sc. G, et. 4, ap. 17, Municipiul Alexandria, Teleorman
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 28.724 lei (-35% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 27,5 mii lei · 2024 28,7 mii lei · maxim 2019 49 mii lei · minim 2021 25,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 10,2 mii lei · 2024 3,5 mii lei · maxim 2020 14,3 mii lei · minim 2023 −19,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 28.724 lei | 44.182 lei | 39.544 lei | 25.653 lei | 33.791 lei | 49.022 lei | 47.250 lei | 38.369 lei | 36.772 lei | 27.465 lei |
| Venituri totale | 28.724 lei | 44.184 lei | 39.544 lei | 25.653 lei | 33.791 lei | 49.022 lei | 47.250 lei | 38.369 lei | 36.772 lei | 27.465 lei |
| Cheltuieli totale | 25.099 lei | 63.175 lei | 29.857 lei | 27.535 lei | 18.710 lei | 33.553 lei | 38.897 lei | 49.313 lei | 41.096 lei | 16.486 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 3.486 lei | 0 lei | 8.765 lei | 0 lei | 14.297 lei | 14.264 lei | 7.333 lei | 0 lei | 0 lei | 10.155 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 19.411 lei | 0 lei | 2.636 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.327 lei | 4.981 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.486 lei | -19.411 lei | 8.765 lei | -2.636 lei | 14.297 lei | 14.264 lei | 7.333 lei | -11.327 lei | -4.981 lei | 10.155 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 41.244 lei | 35.658 lei | 42.578 lei | 30.307 lei | 35.600 lei | 19.120 lei | 6.795 lei | 7.267 lei | 8.679 lei | 11.791 lei |
| Datorii | 25.021 lei | 22.922 lei | 10.431 lei | 6.924 lei | 9.581 lei | 7.399 lei | 9.338 lei | 17.143 lei | 12.209 lei | 10.340 lei |
| Capitaluri proprii | 16.223 lei | 12.736 lei | 32.147 lei | 23.383 lei | 26.019 lei | 11.721 lei | -2.543 lei | -9.876 lei | -3.530 lei | 1.451 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Intimat: 1
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Asigurări sociale: 1
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2023: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1573/111/2023 | Tribunalul Bihor | Asigurări sociale | Fond | Intimat |
| 136/111/2026 | Tribunalul Bihor | Litigii de muncă | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PAPER SERV SRL?
PAPER SERV SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des PAPER SERV SRL?
Cel mai des ca intimat (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia asigurări sociale (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă intimat și pârât?
Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs). Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.