DANKAR SERVCOM SRL — dosare în instanță
Numele DANKAR SERVCOM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 23 decembrie 2025
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Contestator — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 7974147)
- CUI
- 7974147
- Denumire
- DANKAR SERVCOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|11|633|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.12.1995
- Sediu
- D.N. 57, Loc. Oravița, Oraș Oravița, Caraș-Severin
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Arată toate (12)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.325.153 lei (-24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,9 mil. lei · 2025 4,3 mil. lei · maxim 2023 6,3 mil. lei · minim 2016 2,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 −28,6 mii lei · 2025 −12,6 mii lei · maxim 2021 1 mil. lei · minim 2017 −74,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 28 · 2025 19 · maxim 2015 28 · minim 2018 15.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.325.153 lei | 5.683.337 lei | 6.271.972 lei | 5.670.012 lei | 4.888.486 lei | 3.753.999 lei | 3.926.104 lei | 3.415.779 lei | 2.851.446 lei | 2.733.525 lei | 2.873.919 lei |
| Venituri totale | 4.476.090 lei | 5.739.102 lei | 6.277.457 lei | 5.689.526 lei | 4.927.637 lei | 3.769.041 lei | 3.962.694 lei | 3.469.678 lei | 2.866.132 lei | 2.738.060 lei | 3.459.597 lei |
| Cheltuieli totale | 4.461.701 lei | 5.323.967 lei | 5.493.459 lei | 4.854.085 lei | 3.891.916 lei | 3.254.516 lei | 3.413.234 lei | 3.030.719 lei | 2.940.334 lei | 2.730.411 lei | 3.486.024 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 338.607 lei | 694.620 lei | 827.303 lei | 1.020.732 lei | 497.687 lei | 529.371 lei | 415.387 lei | 0 lei | 1.446 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 12.647 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 74.202 lei | 0 lei | 28.556 lei |
| Rezultat net | -12.647 lei | 338.607 lei | 694.620 lei | 827.303 lei | 1.020.732 lei | 497.687 lei | 529.371 lei | 415.387 lei | -74.202 lei | 1.446 lei | -28.556 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.849.096 lei | 4.071.470 lei | 3.128.067 lei | 2.727.245 lei | 3.519.241 lei | 2.675.953 lei | 2.160.649 lei | 2.162.988 lei | 1.909.687 lei | 1.916.254 lei | 1.693.032 lei |
| Datorii | 1.347.607 lei | 1.531.099 lei | 775.846 lei | 729.864 lei | 628.163 lei | 530.607 lei | 460.990 lei | 992.701 lei | 1.154.787 lei | 1.087.152 lei | 865.376 lei |
| Capitaluri proprii | 2.501.489 lei | 2.540.371 lei | 2.352.221 lei | 1.997.381 lei | 2.891.078 lei | 2.145.346 lei | 1.699.659 lei | 1.170.287 lei | 754.900 lei | 829.102 lei | 827.656 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 19 | 17 | 19 | 18 | 18 | 18 | 15 | 15 | 17 | 22 | 28 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Contestator: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3794/273/2025 | Judecatoria ORAVITA | Civil | Fond | Contestator |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DANKAR SERVCOM SRL?
DANKAR SERVCOM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DANKAR SERVCOM SRL?
Cel mai des ca contestator (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă contestator?
Contestator: persoana care a formulat o contestație.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 12 octombrie 2026.