PREDUT SELECT SRL
PREDUT SELECT SRL: firmă în funcțiune din Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș, CUI 9900820. Cifră de afaceri 2025: 69.502 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9900820
- Denumire
- PREDUT SELECT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|756|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.10.1997
- Sediu
- Sat Smeura, Comuna Moșoaia, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (16)
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 69.502 lei (-50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 116,1 mii lei · 2025 69,5 mii lei · maxim 2024 139,2 mii lei · minim 2020 54 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 76,7 mii lei · 2025 −77,6 mii lei · maxim 2015 76,7 mii lei · minim 2022 −119,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2017 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 69.502 lei | 139.181 lei | 72.705 lei | 89.562 lei | 80.073 lei | 53.976 lei | 57.363 lei | 77.613 lei | 98.460 lei | 101.322 lei | 116.113 lei |
| Venituri totale | 69.502 lei | 139.181 lei | 72.705 lei | 89.562 lei | 80.073 lei | 79.314 lei | 61.863 lei | 78.033 lei | 98.460 lei | 101.322 lei | 116.113 lei |
| Cheltuieli totale | 146.395 lei | 214.182 lei | 181.344 lei | 208.353 lei | 160.851 lei | 114.126 lei | 110.532 lei | 187.260 lei | 137.779 lei | 114.404 lei | 35.891 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 76.737 lei |
| Pierdere netă | 77.587 lei | 76.393 lei | 109.367 lei | 119.687 lei | 81.579 lei | 35.319 lei | 49.242 lei | 110.008 lei | 40.304 lei | 15.616 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -77.587 lei | -76.393 lei | -109.367 lei | -119.687 lei | -81.579 lei | -35.319 lei | -49.242 lei | -110.008 lei | -40.304 lei | -15.616 lei | 76.737 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 39.954 lei | 39.918 lei | 67.738 lei | 87.933 lei | 180.426 lei | 256.797 lei | 275.488 lei | 287.885 lei | 351.612 lei | 347.099 lei | 329.447 lei |
| Datorii | 741.525 lei | 663.902 lei | 615.329 lei | 526.157 lei | 498.963 lei | 493.755 lei | 477.127 lei | 440.282 lei | 394.001 lei | 349.184 lei | 315.916 lei |
| Capitaluri proprii | -701.571 lei | -623.984 lei | -547.591 lei | -438.224 lei | -318.537 lei | -236.958 lei | -201.639 lei | -152.397 lei | -42.389 lei | -2.085 lei | 13.531 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PREDUT SELECT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PREDUT SELECT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PREDUT SELECT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Smeura, Comuna Moșoaia, județul Argeș; numărul de înmatriculare e J|03|756|1997, din 17.10.1997.
Ce cifră de afaceri a avut PREDUT SELECT SRL în 2025?
69.502 lei, cu 50% sub 2024 (139.181 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 77.587 lei.
Câți salariați are PREDUT SELECT SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PREDUT SELECT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.