PESCAROM SRL
PESCAROM SRL: firmă în funcțiune din Sat Sabangia, Comuna Sarichioi, Tulcea, CUI 9868240. Cifră de afaceri 2025: 24.000 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9868240
- Denumire
- PESCAROM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|574|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.10.1997
- Sediu
- Com. SARICHIOI, Sat Sabangia, Comuna Sarichioi, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4521 Construcții de clădiri și lucrări de geniu · rev. 1
- 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 1
- 4523 Construcții de autostrăzi, drumuri, aerodroame și baze sportive · rev. 1
- 4524 Construcții hidrotehnice · rev. 1
- 4525 Alte lucrări speciale de construcții · rev. 1
- 4531 Lucrări de instalații electrice · rev. 1
Arată toate (20)
- 4532 Lucrări de izolații și protecție anticorozivă · rev. 1
- 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare · rev. 1
- 4534 Alte lucrări de instalații · rev. 1
- 4541 Lucrări de ipsoserie · rev. 1
- 4542 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 1
- 4543 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 1
- 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 1
- 4545 Alte lucrări de finisare · rev. 1
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 2
- 0311 Pescuitul maritim · rev. 2
- 0312 Pescuitul în ape dulci · rev. 2
- 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 24.000 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 80,8 mii lei · 2025 24 mii lei · maxim 2015 80,8 mii lei · minim 2021 10,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 32,7 mii lei · 2025 −14 mii lei · maxim 2015 32,7 mii lei · minim 2017 −40,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2018 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 24.000 lei | 24.000 lei | 25.400 lei | 20.400 lei | 10.200 lei | — | — | 14.400 lei | 10.500 lei | 56.811 lei | 80.834 lei |
| Venituri totale | 24.000 lei | 24.000 lei | 33.292 lei | 20.400 lei | 10.200 lei | 4.500 lei | 4.000 lei | 14.400 lei | 13.685 lei | 56.811 lei | 80.864 lei |
| Cheltuieli totale | 37.955 lei | 35.905 lei | 13.437 lei | 14.642 lei | 13.491 lei | 13.912 lei | 14.027 lei | 21.226 lei | 54.239 lei | 27.924 lei | 45.743 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 18.044 lei | 5.238 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 27.256 lei | 32.695 lei |
| Pierdere netă | 13.955 lei | 11.905 lei | 0 lei | 0 lei | 3.591 lei | 9.547 lei | 10.102 lei | 6.970 lei | 40.691 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -13.955 lei | -11.905 lei | 18.044 lei | 5.238 lei | -3.591 lei | -9.547 lei | -10.102 lei | -6.970 lei | -40.691 lei | 27.256 lei | 32.695 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 99.532 lei | 117.142 lei | 130.256 lei | 135.064 lei | 167.190 lei | 170.481 lei | 183.441 lei | 197.406 lei | 233.904 lei | 299.245 lei | 269.716 lei |
| Datorii | 18.765 lei | 22.420 lei | 23.629 lei | 46.480 lei | 78.543 lei | 78.243 lei | 81.656 lei | 85.518 lei | 115.046 lei | 112.696 lei | 110.423 lei |
| Capitaluri proprii | 80.767 lei | 94.722 lei | 106.627 lei | 88.584 lei | 9.427 lei | 13.018 lei | 22.565 lei | 32.668 lei | 39.638 lei | 107.329 lei | 80.073 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PESCAROM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PESCAROM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PESCAROM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sabangia, Comuna Sarichioi, județul Tulcea (Com. SARICHIOI); numărul de înmatriculare e J|36|574|1997, din 15.10.1997.
Ce cifră de afaceri a avut PESCAROM SRL în 2025?
24.000 lei, cu 0% peste 2024 (24.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.955 lei.
De unde vin datele despre PESCAROM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.