PROTUD SRL

PROTUD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Galați, Galați, CUI 9836370. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
9836370
Denumire
PROTUD SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|17|770|1997
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.09.1997
Sediu
Str. TECUCI, nr. 32 BIS, bl. CARPATI, ap. 5, Municipiul Galați, Galați
Activități autorizate (CAEN)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 531,4 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 531,4 mii lei · minim 2021 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 1,9 mii lei · 2025 −63,8 mii lei · maxim 2015 1,9 mii lei · minim 2025 −63,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 25 · 2025 0 · maxim 2015 25 · minim 2017 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei——3.760 lei—242.047 lei531.422 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei3.760 lei0 lei244.666 lei531.472 lei
Cheltuieli totale63.759 lei7.879 lei3.448 lei7.415 lei3.378 lei4.817 lei3.154 lei13.285 lei9.919 lei297.240 lei528.357 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.897 lei
Pierdere netă63.759 lei7.879 lei3.448 lei7.415 lei3.378 lei4.817 lei3.154 lei9.638 lei9.919 lei52.574 lei0 lei
Rezultat net-63.759 lei-7.879 lei-3.448 lei-7.415 lei-3.378 lei-4.817 lei-3.154 lei-9.638 lei-9.919 lei-52.574 lei1.897 lei
Bilanț
Active totale50.817 lei111.577 lei113.455 lei116.903 lei125.558 lei128.936 lei133.753 lei159.550 lei169.189 lei179.339 lei285.938 lei
Datorii9.000 lei6.000 lei0 lei0 lei1.869 lei1.869 lei1.869 lei24.513 lei24.514 lei24.745 lei78.770 lei
Capitaluri proprii41.817 lei105.577 lei113.455 lei116.903 lei123.689 lei127.067 lei131.884 lei135.037 lei144.675 lei154.594 lei207.168 lei
Oameni
Număr mediu de salariați00000———01225

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este PROTUD SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, PROTUD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul PROTUD SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Galați, județul Galați (Str. TECUCI, nr. 32 BIS, bl. CARPATI, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|17|770|1997, din 26.09.1997.

Ce cifră de afaceri a avut PROTUD SRL în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 63.759 lei.

Câți salariați are PROTUD SRL?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre PROTUD SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.