TAMISA PROD SRL
TAMISA PROD SRL: firmă în funcțiune din Sat Stejaru, Comuna Farcașa, Neamț, CUI 9822722. Cifră de afaceri 2025: 654.779 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9822722
- Denumire
- TAMISA PROD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|505|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.09.1997
- Sediu
- Sat Stejaru, Comuna Farcașa, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
Arată toate (10)
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 654.779 lei (+36% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 170,1 mii lei · 2025 654,8 mii lei · maxim 2025 654,8 mii lei · minim 2020 89,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −25,7 mii lei · 2025 103,8 mii lei · maxim 2025 103,8 mii lei · minim 2018 −69,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 654.779 lei | 481.522 lei | 344.973 lei | 497.703 lei | 176.208 lei | 89.274 lei | 258.192 lei | 180.707 lei | 170.604 lei | 219.979 lei | 170.095 lei |
| Venituri totale | 661.667 lei | 488.804 lei | 351.773 lei | 497.703 lei | 176.208 lei | 85.660 lei | 220.237 lei | 180.707 lei | 170.781 lei | 219.665 lei | 170.810 lei |
| Cheltuieli totale | 541.089 lei | 444.600 lei | 326.489 lei | 469.849 lei | 172.413 lei | 80.083 lei | 260.190 lei | 248.620 lei | 177.108 lei | 236.803 lei | 191.420 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 103.772 lei | 32.808 lei | 21.766 lei | 22.877 lei | 2.033 lei | 4.684 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 42.535 lei | 69.720 lei | 8.033 lei | 19.338 lei | 25.725 lei |
| Rezultat net | 103.772 lei | 32.808 lei | 21.766 lei | 22.877 lei | 2.033 lei | 4.684 lei | -42.535 lei | -69.720 lei | -8.033 lei | -19.338 lei | -25.725 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 251.817 lei | 237.224 lei | 228.354 lei | 226.576 lei | 206.330 lei | 226.878 lei | 212.010 lei | 188.737 lei | 206.981 lei | 200.224 lei | 197.992 lei |
| Datorii | 68.160 lei | 157.339 lei | 181.277 lei | 201.266 lei | 203.897 lei | 383.112 lei | 376.961 lei | 311.153 lei | 259.677 lei | 244.887 lei | 223.317 lei |
| Capitaluri proprii | 183.657 lei | 79.885 lei | 47.077 lei | 25.310 lei | 2.433 lei | -156.234 lei | -164.951 lei | -122.416 lei | -52.696 lei | -44.663 lei | -25.325 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TAMISA PROD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TAMISA PROD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TAMISA PROD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Stejaru, Comuna Farcașa, județul Neamț; numărul de înmatriculare e J|27|505|1997, din 30.09.1997.
Ce cifră de afaceri a avut TAMISA PROD SRL în 2025?
654.779 lei, cu 36% peste 2024 (481.522 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 103.772 lei.
Câți salariați are TAMISA PROD SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TAMISA PROD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.