PROGAMA SERV SRL
PROGAMA SERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 9785853. Cifră de afaceri 2025: 3.975.449 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9785853
- Denumire
- PROGAMA SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1024|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.09.1997
- Sediu
- Str. DRUMUL SERII, nr. 2A, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
Arată toate (24)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.975.449 lei (-34% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,3 mil. lei · 2025 4 mil. lei · maxim 2022 6,8 mil. lei · minim 2015 2,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,3 mii lei · 2025 885,4 mii lei · maxim 2023 1,7 mil. lei · minim 2015 5,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 33 · 2025 13 · maxim 2016 34 · minim 2019 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.975.449 lei | 6.010.712 lei | 6.583.947 lei | 6.790.008 lei | 4.170.793 lei | 2.458.635 lei | 4.601.954 lei | 3.374.237 lei | 2.356.728 lei | 5.422.731 lei | 2.313.583 lei |
| Venituri totale | 4.024.114 lei | 6.133.724 lei | 6.643.860 lei | 6.375.341 lei | 4.435.182 lei | 2.195.681 lei | 4.859.804 lei | 3.455.230 lei | 2.444.389 lei | 5.292.732 lei | 2.446.754 lei |
| Cheltuieli totale | 2.956.661 lei | 4.814.980 lei | 4.743.787 lei | 4.640.391 lei | 4.020.578 lei | 2.171.380 lei | 4.737.195 lei | 3.275.185 lei | 2.420.890 lei | 4.680.437 lei | 2.435.549 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 885.428 lei | 1.113.961 lei | 1.656.664 lei | 1.459.132 lei | 352.388 lei | 20.134 lei | 100.700 lei | 148.035 lei | 15.116 lei | 522.913 lei | 5.314 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 885.428 lei | 1.113.961 lei | 1.656.664 lei | 1.459.132 lei | 352.388 lei | 20.134 lei | 100.700 lei | 148.035 lei | 15.116 lei | 522.913 lei | 5.314 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.884.746 lei | 3.397.526 lei | 4.509.185 lei | 4.009.735 lei | 2.793.831 lei | 1.686.062 lei | 2.969.338 lei | 1.477.880 lei | 2.311.721 lei | 2.230.017 lei | 2.327.772 lei |
| Datorii | 1.704.803 lei | 1.989.050 lei | 2.327.136 lei | 2.256.088 lei | 1.938.639 lei | 1.183.258 lei | 2.486.668 lei | 1.044.330 lei | 2.056.090 lei | 1.466.589 lei | 2.023.206 lei |
| Capitaluri proprii | 1.179.500 lei | 1.408.033 lei | 2.181.606 lei | 1.753.204 lei | 854.749 lei | 502.361 lei | 482.227 lei | 433.107 lei | 255.188 lei | 762.985 lei | 304.123 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 12 | 16 | 18 | 19 | 13 | 11 | 28 | 30 | 34 | 33 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PROGAMA SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PROGAMA SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PROGAMA SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (Str. DRUMUL SERII, nr. 2A); numărul de înmatriculare e J|29|1024|1997, din 17.09.1997.
Ce cifră de afaceri a avut PROGAMA SERV SRL în 2025?
3.975.449 lei, cu 34% sub 2024 (6.010.712 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 885.428 lei.
Câți salariați are PROGAMA SERV SRL?
13 salariați în medie în 2025 (12 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PROGAMA SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.