PREPAN STAR SRL
PREPAN STAR SRL: firmă în funcțiune din Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu, CUI 9737406. Cifră de afaceri 2025: 532.207 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 9737406
- Denumire
- PREPAN STAR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|228|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.08.1997
- Sediu
- MALU SPART, nr. 113A, Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 532.207 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 155,7 mii lei · 2025 532,2 mii lei · maxim 2023 675,8 mii lei · minim 2015 155,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −26,3 mii lei · 2025 23,7 mii lei · maxim 2020 239,6 mii lei · minim 2024 −29,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2016 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 532.207 lei | 555.409 lei | 675.841 lei | 516.555 lei | 283.642 lei | 278.351 lei | 445.698 lei | 221.226 lei | 183.839 lei | 170.685 lei | 155.711 lei |
| Venituri totale | 534.131 lei | 559.546 lei | 676.133 lei | 517.258 lei | 534.606 lei | 533.753 lei | 451.311 lei | 221.933 lei | 183.839 lei | 180.185 lei | 155.711 lei |
| Cheltuieli totale | 510.428 lei | 589.213 lei | 693.712 lei | 480.721 lei | 295.025 lei | 288.933 lei | 402.148 lei | 226.151 lei | 204.850 lei | 195.004 lei | 177.388 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 23.703 lei | 0 lei | 0 lei | 31.475 lei | 234.234 lei | 239.627 lei | 44.653 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 29.667 lei | 17.579 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.435 lei | 22.850 lei | 16.621 lei | 26.348 lei |
| Rezultat net | 23.703 lei | -29.667 lei | -17.579 lei | 31.475 lei | 234.234 lei | 239.627 lei | 44.653 lei | -6.435 lei | -22.850 lei | -16.621 lei | -26.348 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 196.340 lei | 181.718 lei | 159.969 lei | 318.711 lei | 309.817 lei | 274.067 lei | 220.711 lei | 302.805 lei | 240.146 lei | 192.505 lei | 142.430 lei |
| Datorii | 195.744 lei | 204.825 lei | 153.409 lei | 294.572 lei | 317.153 lei | 515.637 lei | 701.908 lei | 822.218 lei | 753.125 lei | 682.633 lei | 615.937 lei |
| Capitaluri proprii | 596 lei | -23.107 lei | 6.560 lei | 24.139 lei | -7.336 lei | -241.570 lei | -481.197 lei | -519.413 lei | -512.979 lei | -490.128 lei | -473.507 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PREPAN STAR SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PREPAN STAR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PREPAN STAR SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Malu Spart, Oraș Bolintin-Vale, județul Giurgiu (MALU SPART, nr. 113A); numărul de înmatriculare e J|52|228|1997, din 28.08.1997.
Ce cifră de afaceri a avut PREPAN STAR SRL în 2025?
532.207 lei, cu 4% sub 2024 (555.409 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.703 lei.
Câți salariați are PREPAN STAR SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PREPAN STAR SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.