ART DECO EXIM SRL — dosare în instanță
Numele ART DECO EXIM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 15 aprilie 2024
- Ultima activitate
- 13 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 9636401)
- CUI
- 9636401
- Denumire
- ART - DECO EXIM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6012|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.07.1997
- Sediu
- Str. CHOPIN, nr. 9, et. 2, ap. 28, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 1511 Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor · rev. 3
- 1512 Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament · rev. 3
- 1520 Fabricarea încălțămintei · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
Arată toate (62)
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 1725 Fabricarea altor articole din hârtie și carton n.c.a. · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
- 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 3
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 2540 Fabricarea produselor metalice obținute prin deformare plastică; metalurgia pulberilor · rev. 3
- 2551 Acoperirea metalelor · rev. 3
- 2552 Tratamente termice ale metalelor · rev. 3
- 2553 Operațiuni de mecanică generală · rev. 3
- 2591 Fabricarea de recipienți, containere și alte produse similare din oțel · rev. 3
- 2592 Fabricarea ambalajelor metalice ușoare · rev. 3
- 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri · rev. 3
- 2594 Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe · rev. 3
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 3
- 3012 Construcția de ambarcațiuni sportive și de agrement · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7420 Activități fotografice · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
- 9312 Activități ale cluburilor sportive · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.549.602 lei (+32% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,2 mil. lei · 2025 4,5 mil. lei · maxim 2023 7,4 mil. lei · minim 2021 1,9 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 30,3 mii lei · 2025 251,1 mii lei · maxim 2022 342,9 mii lei · minim 2021 −265,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 13 · 2025 11 · maxim 2015 13 · minim 2022 9.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.549.602 lei | 3.442.615 lei | 7.384.294 lei | 2.914.698 lei | 1.894.820 lei | fără bilanț | 6.368.046 lei | 3.779.701 lei | 3.186.925 lei | 2.271.018 lei | 3.221.261 lei |
| Venituri totale | 4.601.039 lei | 3.511.568 lei | 7.439.391 lei | 3.043.891 lei | 2.164.580 lei | fără bilanț | 6.622.906 lei | 4.380.017 lei | 3.657.736 lei | 2.645.912 lei | 3.444.830 lei |
| Cheltuieli totale | 4.284.747 lei | 3.132.163 lei | 7.136.061 lei | 2.671.938 lei | 2.410.053 lei | fără bilanț | 6.437.267 lei | 4.237.867 lei | 3.624.820 lei | 2.621.283 lei | 3.397.182 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 251.094 lei | 306.284 lei | 237.676 lei | 342.876 lei | 0 lei | fără bilanț | 133.453 lei | 100.079 lei | 12.926 lei | 11.379 lei | 30.252 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 265.867 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 251.094 lei | 306.284 lei | 237.676 lei | 342.876 lei | -265.867 lei | fără bilanț | 133.453 lei | 100.079 lei | 12.926 lei | 11.379 lei | 30.252 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.603.333 lei | 3.649.797 lei | 4.259.702 lei | 3.899.552 lei | 3.211.574 lei | fără bilanț | 4.093.547 lei | 4.733.640 lei | 4.870.039 lei | 5.660.041 lei | 5.916.094 lei |
| Datorii | 1.761.931 lei | 1.934.242 lei | 2.845.729 lei | 2.605.761 lei | 2.186.159 lei | fără bilanț | 2.096.589 lei | 2.067.846 lei | 2.448.937 lei | 2.895.951 lei | 2.993.283 lei |
| Capitaluri proprii | 1.240.226 lei | 1.118.873 lei | 1.036.048 lei | 882.016 lei | 536.696 lei | fără bilanț | 1.043.045 lei | 1.392.670 lei | 1.243.001 lei | 1.330.075 lei | 1.318.696 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 11 | 10 | 10 | 9 | 10 | fără bilanț | 13 | 12 | 13 | 13 | 13 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 10901/300/2024 | Judecatoria SECTORUL 2 BUCURESTI | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ART DECO EXIM SRL?
ART DECO EXIM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ART DECO EXIM SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 23 octombrie 2026.