COMANDOR TRADING SRL
COMANDOR TRADING SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 9258217. Cifră de afaceri 2025: 10.875 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9258217
- Denumire
- COMANDOR TRADING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|116|1997
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.03.1997
- Sediu
- FÂNTÂNII, nr. 2A, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (25)
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 10.875 lei (-48% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 33,4 mii lei · 2025 10,9 mii lei · maxim 2017 180 mii lei · minim 2025 10,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,3 mii lei · 2025 320 lei · maxim 2018 12,6 mii lei · minim 2020 −22,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2022 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 10.875 lei | 20.919 lei | 49.386 lei | 62.764 lei | 89.295 lei | 75.155 lei | 101.898 lei | 130.680 lei | 180.028 lei | 63.374 lei | 33.384 lei |
| Venituri totale | 23.875 lei | 20.919 lei | 49.386 lei | 62.764 lei | 89.295 lei | 75.155 lei | 101.898 lei | 130.680 lei | 180.028 lei | 65.454 lei | 33.384 lei |
| Cheltuieli totale | 23.494 lei | 31.470 lei | 35.836 lei | 54.137 lei | 101.427 lei | 97.444 lei | 100.008 lei | 116.777 lei | 167.761 lei | 76.040 lei | 31.063 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 320 lei | 0 lei | 11.382 lei | 6.839 lei | 0 lei | 0 lei | 871 lei | 12.597 lei | 10.467 lei | 0 lei | 1.319 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 10.551 lei | 0 lei | 0 lei | 12.132 lei | 22.877 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.056 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 320 lei | -10.551 lei | 11.382 lei | 6.839 lei | -12.132 lei | -22.877 lei | 871 lei | 12.597 lei | 10.467 lei | -12.056 lei | 1.319 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 103.806 lei | 116.511 lei | 127.900 lei | 115.597 lei | 129.707 lei | 131.701 lei | 136.202 lei | 143.731 lei | 143.150 lei | 143.299 lei | 141.148 lei |
| Datorii | 42.632 lei | 55.657 lei | 56.495 lei | 55.575 lei | 76.524 lei | 386.386 lei | 368.010 lei | 376.410 lei | 388.425 lei | 399.041 lei | 384.835 lei |
| Capitaluri proprii | 61.174 lei | 60.854 lei | 71.405 lei | 60.022 lei | 53.183 lei | -254.685 lei | -231.808 lei | -232.679 lei | -245.275 lei | -255.742 lei | -243.687 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COMANDOR TRADING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COMANDOR TRADING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul COMANDOR TRADING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (FÂNTÂNII, nr. 2A); numărul de înmatriculare e J|38|116|1997, din 04.03.1997.
Ce cifră de afaceri a avut COMANDOR TRADING SRL în 2025?
10.875 lei, cu 48% sub 2024 (20.919 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 320 lei.
De unde vin datele despre COMANDOR TRADING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.