PUVAS SERV SRL
PUVAS SERV SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 9186994. Cifră de afaceri 2025: 0 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9186994
- Denumire
- PUVAS SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|43|1997
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 29.01.1997
- Sediu
- Str. RAHOVEI, nr. 219, Municipiul Brăila, Brăila
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- SUSPENDARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 295,7 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 295,7 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 11,3 mii lei · 2025 −1,7 mii lei · maxim 2022 40,6 mii lei · minim 2017 −50,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · maxim 2017 2 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.229 lei | 38.996 lei | 45.032 lei | 37.911 lei | 83.076 lei | 279.741 lei | 295.704 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 54.564 lei | 3.230 lei | 38.997 lei | 45.032 lei | 37.911 lei | 83.076 lei | 279.742 lei | 298.711 lei |
| Cheltuieli totale | 1.654 lei | — | — | 12.365 lei | 17.925 lei | 36.917 lei | 57.604 lei | 72.286 lei | 132.805 lei | 284.148 lei | 278.325 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 40.562 lei | 0 lei | 910 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.342 lei |
| Pierdere netă | 1.654 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 14.792 lei | 0 lei | 14.115 lei | 35.512 lei | 50.560 lei | 6.409 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -1.654 lei | 0 lei | 0 lei | 40.562 lei | -14.792 lei | 910 lei | -14.115 lei | -35.512 lei | -50.560 lei | -6.409 lei | 11.342 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 163.113 lei | 163.811 lei | 163.821 lei | 179.908 lei | 187.497 lei | 196.995 lei | 237.070 lei | 325.463 lei | 385.369 lei | 419.379 lei | 369.831 lei |
| Datorii | 218 lei | 26 lei | 26 lei | 16.104 lei | 21.764 lei | 28.386 lei | 42.408 lei | 116.464 lei | 140.559 lei | 120.118 lei | 54.701 lei |
| Capitaluri proprii | 162.895 lei | 163.785 lei | 163.795 lei | 163.804 lei | 165.733 lei | 168.609 lei | 194.662 lei | 208.999 lei | 244.810 lei | 299.261 lei | 315.130 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 2 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PUVAS SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PUVAS SERV SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul PUVAS SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (Str. RAHOVEI, nr. 219); numărul de înmatriculare e J|09|43|1997, din 29.01.1997.
Ce cifră de afaceri a avut PUVAS SERV SRL în 2025?
0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.654 lei.
De unde vin datele despre PUVAS SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.