VULTUR Z.M. COMSERV SRL
VULTUR Z.M. COMSERV SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 9086030. Cifră de afaceri 2025: 58.888 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 9086030
- Denumire
- VULTUR Z.M. COMSERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1144|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.12.1996
- Sediu
- Str. MIHAIL KOGĂLNICEANU, bl. F3, sc. 3, ap. 4, Municipiul Deva, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 58.888 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 13,2 mii lei · 2025 58,9 mii lei · maxim 2025 58,9 mii lei · minim 2016 10,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −6,6 mii lei · 2025 324 lei · maxim 2025 324 lei · minim 2016 −19,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 58.888 lei | 51.234 lei | 42.020 lei | 33.824 lei | 31.628 lei | 21.984 lei | 28.274 lei | 29.350 lei | 24.190 lei | 10.586 lei | 13.200 lei |
| Venituri totale | 59.874 lei | 51.234 lei | 42.020 lei | 33.865 lei | 31.628 lei | 21.984 lei | 28.274 lei | 29.350 lei | 24.190 lei | 13.313 lei | 13.200 lei |
| Cheltuieli totale | 58.951 lei | 50.590 lei | 44.505 lei | 36.723 lei | 38.434 lei | 33.678 lei | 31.645 lei | 31.844 lei | 26.641 lei | 32.608 lei | 19.422 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 324 lei | 132 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 2.485 lei | 2.858 lei | 6.806 lei | 11.829 lei | 3.653 lei | 2.787 lei | 2.693 lei | 19.493 lei | 6.618 lei |
| Rezultat net | 324 lei | 132 lei | -2.485 lei | -2.858 lei | -6.806 lei | -11.829 lei | -3.653 lei | -2.787 lei | -2.693 lei | -19.493 lei | -6.618 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.955 lei | 2.258 lei | 625 lei | 1.993 lei | 1.343 lei | 5.366 lei | 4.612 lei | 6.751 lei | 4.911 lei | 6.198 lei | 18.629 lei |
| Datorii | 128.471 lei | 129.098 lei | 127.597 lei | 126.480 lei | 122.972 lei | 120.189 lei | 108.855 lei | 107.341 lei | 102.714 lei | 101.308 lei | 94.246 lei |
| Capitaluri proprii | -126.516 lei | -126.840 lei | -126.972 lei | -124.487 lei | -121.629 lei | -114.823 lei | -104.243 lei | -100.590 lei | -97.803 lei | -95.110 lei | -75.617 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VULTUR Z.M. COMSERV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VULTUR Z.M. COMSERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VULTUR Z.M. COMSERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (Str. MIHAIL KOGĂLNICEANU, bl. F3, sc. 3, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|20|1144|1996, din 13.12.1996.
Ce cifră de afaceri a avut VULTUR Z.M. COMSERV SRL în 2025?
58.888 lei, cu 15% peste 2024 (51.234 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 324 lei.
Câți salariați are VULTUR Z.M. COMSERV SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VULTUR Z.M. COMSERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.