VOLTA SRL
VOLTA SRL: firmă în funcțiune din Loc. Chișineu-Criș, Oraș Chișineu-Criș, Arad, CUI 8983542. Cifră de afaceri 2025: 346.943 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 8983542
- Denumire
- VOLTA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|713|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.10.1996
- Sediu
- Str. INFRATIRII, nr. 151, bl. A, ap. 33, Loc. Chișineu-Criș, Oraș Chișineu-Criș, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 346.943 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 132,4 mii lei · 2025 346,9 mii lei · maxim 2025 346,9 mii lei · minim 2015 132,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −20,1 mii lei · 2025 −12,5 mii lei · maxim 2021 6,9 mii lei · minim 2024 −98,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 346.943 lei | 308.176 lei | 274.417 lei | 271.940 lei | 314.532 lei | 255.311 lei | 315.282 lei | 278.995 lei | 178.593 lei | 140.468 lei | 132.412 lei |
| Venituri totale | 349.266 lei | 311.078 lei | 274.730 lei | 272.067 lei | 314.901 lei | 258.670 lei | 315.282 lei | 278.995 lei | 178.593 lei | 140.468 lei | 132.412 lei |
| Cheltuieli totale | 356.622 lei | 404.399 lei | 314.218 lei | 288.387 lei | 305.498 lei | 262.520 lei | 321.219 lei | 360.145 lei | 192.603 lei | 151.334 lei | 148.588 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.879 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 12.525 lei | 98.420 lei | 41.689 lei | 18.499 lei | 0 lei | 6.376 lei | 9.090 lei | 83.929 lei | 15.796 lei | 13.662 lei | 20.148 lei |
| Rezultat net | -12.525 lei | -98.420 lei | -41.689 lei | -18.499 lei | 6.879 lei | -6.376 lei | -9.090 lei | -83.929 lei | -15.796 lei | -13.662 lei | -20.148 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 100.470 lei | 60.607 lei | 99.630 lei | 96.226 lei | 119.535 lei | 163.856 lei | 92.582 lei | 61.328 lei | 127.392 lei | 123.125 lei | 128.943 lei |
| Datorii | 517.317 lei | 464.929 lei | 405.532 lei | 360.439 lei | 365.249 lei | 416.449 lei | 338.799 lei | 298.455 lei | 280.590 lei | 260.527 lei | 252.684 lei |
| Capitaluri proprii | -416.847 lei | -404.322 lei | -305.902 lei | -264.213 lei | -245.714 lei | -252.593 lei | -246.217 lei | -237.127 lei | -153.198 lei | -137.402 lei | -123.741 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- VOLTA SRL — 2 dosare
Întrebări frecvente
Este VOLTA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VOLTA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VOLTA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Chișineu-Criș, Oraș Chișineu-Criș, județul Arad (Str. INFRATIRII, nr. 151, bl. A, ap. 33); numărul de înmatriculare e J|02|713|1996, din 28.10.1996.
Ce cifră de afaceri a avut VOLTA SRL în 2025?
346.943 lei, cu 13% peste 2024 (308.176 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 12.525 lei.
Câți salariați are VOLTA SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VOLTA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.