MOLDOVIS SRL
MOLDOVIS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 889532. Cifră de afaceri 2025: 1.710.280 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 889532
- Denumire
- MOLDOVIS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|1600|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.07.1992
- Sediu
- PRISECII, nr. 60, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 0149 Creșterea altor animale · rev. 2
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 2
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3822 Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase · rev. 2
Arată toate (36)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.710.280 lei (-33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mil. lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2019 4,9 mil. lei · minim 2016 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,7 mii lei · 2025 7,6 mii lei · maxim 2019 419,3 mii lei · minim 2023 −34,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.710.280 lei | 2.558.335 lei | 1.525.216 lei | 2.163.617 lei | 1.788.239 lei | 2.281.499 lei | 4.935.447 lei | 4.655.807 lei | 1.770.158 lei | 1.200.061 lei | 1.481.519 lei |
| Venituri totale | 1.710.740 lei | 2.586.924 lei | 1.547.975 lei | 2.170.075 lei | 1.788.485 lei | 2.281.528 lei | 4.937.585 lei | 4.657.656 lei | 1.776.171 lei | 1.209.186 lei | 1.486.729 lei |
| Cheltuieli totale | 1.701.608 lei | 2.504.018 lei | 1.582.093 lei | 2.134.387 lei | 1.732.124 lei | 2.217.234 lei | 4.472.508 lei | 4.321.192 lei | 1.715.227 lei | 1.197.010 lei | 1.484.528 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 7.627 lei | 69.641 lei | 0 lei | 25.497 lei | 42.210 lei | 54.922 lei | 419.326 lei | 289.901 lei | 44.300 lei | 10.228 lei | 1.715 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 34.118 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 7.627 lei | 69.641 lei | -34.118 lei | 25.497 lei | 42.210 lei | 54.922 lei | 419.326 lei | 289.901 lei | 44.300 lei | 10.228 lei | 1.715 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 889.369 lei | 1.128.774 lei | 1.039.028 lei | 862.169 lei | 1.227.569 lei | 1.095.301 lei | 1.207.425 lei | 893.555 lei | 747.483 lei | 372.500 lei | 288.836 lei |
| Datorii | 479.204 lei | 661.374 lei | 528.190 lei | 311.686 lei | 220.957 lei | 170.999 lei | 338.045 lei | 443.501 lei | 587.329 lei | 256.646 lei | 83.210 lei |
| Capitaluri proprii | 410.165 lei | 467.400 lei | 510.838 lei | 550.483 lei | 1.006.612 lei | 924.302 lei | 869.380 lei | 450.054 lei | 160.154 lei | 115.854 lei | 205.626 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOLDOVIS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MOLDOVIS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MOLDOVIS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (PRISECII, nr. 60); numărul de înmatriculare e J|15|1600|1992, din 24.07.1992.
Ce cifră de afaceri a avut MOLDOVIS SRL în 2025?
1.710.280 lei, cu 33% sub 2024 (2.558.335 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.627 lei.
Câți salariați are MOLDOVIS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOLDOVIS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.