GAMAR IMPEX SRL
GAMAR IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Sat Părhăuți, Comuna Todirești, Suceava, CUI 8872587. Cifră de afaceri 2025: 3.013.193 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 8872587
- Denumire
- GAMAR IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|837|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.10.1996
- Sediu
- nr. 184, Sat Părhăuți, Comuna Todirești, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.013.193 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2024 3,5 mil. lei · minim 2016 989,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −110,4 mii lei · 2025 143,9 mii lei · maxim 2025 143,9 mii lei · minim 2018 −144,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 5 · maxim 2018 6 · minim 2015 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.013.193 lei | 3.502.096 lei | 2.807.161 lei | 2.936.690 lei | 2.086.844 lei | 1.622.434 lei | 1.500.647 lei | 1.226.283 lei | 1.191.242 lei | 989.590 lei | 1.089.744 lei |
| Venituri totale | 3.363.193 lei | 3.626.606 lei | 2.852.299 lei | 2.991.064 lei | 2.315.995 lei | 1.623.634 lei | 1.500.740 lei | 1.241.138 lei | 1.192.238 lei | 990.800 lei | 1.091.096 lei |
| Cheltuieli totale | 3.212.468 lei | 3.663.179 lei | 2.921.014 lei | 2.970.337 lei | 2.217.879 lei | 1.603.535 lei | 1.586.510 lei | 1.383.441 lei | 1.298.218 lei | 1.101.425 lei | 1.201.451 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 143.853 lei | 0 lei | 0 lei | 17.908 lei | 84.508 lei | 19.262 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 36.573 lei | 68.715 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 85.770 lei | 144.108 lei | 117.897 lei | 110.625 lei | 110.355 lei |
| Rezultat net | 143.853 lei | -36.573 lei | -68.715 lei | 17.908 lei | 84.508 lei | 19.262 lei | -85.770 lei | -144.108 lei | -117.897 lei | -110.625 lei | -110.355 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 645.921 lei | 665.926 lei | 700.026 lei | 617.047 lei | 577.752 lei | 604.109 lei | 649.282 lei | 755.765 lei | 820.623 lei | 603.548 lei | 725.674 lei |
| Datorii | 483.753 lei | 647.611 lei | 645.138 lei | 467.345 lei | 445.938 lei | 539.427 lei | 1.464.912 lei | 1.485.625 lei | 1.451.376 lei | 1.116.404 lei | 1.127.836 lei |
| Capitaluri proprii | 162.168 lei | 18.315 lei | 54.888 lei | 149.702 lei | 131.814 lei | 64.682 lei | -815.630 lei | -729.860 lei | -630.753 lei | -512.856 lei | -402.162 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAMAR IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GAMAR IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GAMAR IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Părhăuți, Comuna Todirești, județul Suceava (nr. 184); numărul de înmatriculare e J|33|837|1996, din 15.10.1996.
Ce cifră de afaceri a avut GAMAR IMPEX SRL în 2025?
3.013.193 lei, cu 14% sub 2024 (3.502.096 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 143.853 lei.
Câți salariați are GAMAR IMPEX SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GAMAR IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.