REMAN IMPEX SRL
REMAN IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 8849355. Cifră de afaceri 2025: 2.414.884 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 8849355
- Denumire
- REMAN IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|779|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.10.1996
- Sediu
- 9 MAI 1877, nr. 12, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 3311 Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal · rev. 3
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
- 3314 Repararea și întreținerea echipamentelor electrice · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 3
Arată toate (23)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
- 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 3
- 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 3
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.414.884 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,7 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2015 2,7 mil. lei · minim 2022 1,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 436,2 mii lei · 2025 150 mii lei · maxim 2015 436,2 mii lei · minim 2017 128,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 5 · maxim 2016 11 · minim 2020 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.414.884 lei | 2.073.647 lei | 1.815.100 lei | 1.626.980 lei | 1.787.267 lei | 1.770.196 lei | 1.871.759 lei | 1.828.778 lei | 1.929.127 lei | 2.317.587 lei | 2.692.781 lei |
| Venituri totale | 2.423.764 lei | 2.096.218 lei | 1.822.149 lei | 1.647.277 lei | 1.833.686 lei | 1.818.387 lei | 1.893.904 lei | 1.836.429 lei | 1.930.165 lei | 2.317.726 lei | 2.695.641 lei |
| Cheltuieli totale | 2.246.694 lei | 1.739.233 lei | 1.608.253 lei | 1.455.473 lei | 1.527.491 lei | 1.480.755 lei | 1.580.466 lei | 1.664.021 lei | 1.779.908 lei | 2.023.544 lei | 2.177.471 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 150.008 lei | 301.642 lei | 199.094 lei | 176.619 lei | 291.059 lei | 321.321 lei | 295.499 lei | 154.128 lei | 128.883 lei | 248.340 lei | 436.168 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 150.008 lei | 301.642 lei | 199.094 lei | 176.619 lei | 291.059 lei | 321.321 lei | 295.499 lei | 154.128 lei | 128.883 lei | 248.340 lei | 436.168 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.151.669 lei | 2.959.963 lei | 2.566.716 lei | 2.418.752 lei | 2.190.095 lei | 2.052.750 lei | 1.961.084 lei | 1.916.782 lei | 1.947.015 lei | 2.053.430 lei | 2.423.919 lei |
| Datorii | 2.987.183 lei | 2.284.553 lei | 2.169.493 lei | 2.217.248 lei | 1.270.270 lei | 1.423.983 lei | 1.653.638 lei | 1.621.824 lei | 1.806.185 lei | 1.793.143 lei | 124.843 lei |
| Capitaluri proprii | 161.955 lei | 669.504 lei | 387.660 lei | 188.566 lei | 919.825 lei | 628.767 lei | 307.446 lei | 294.958 lei | 140.830 lei | 260.287 lei | 2.299.076 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 7 | 10 | 11 | 11 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REMAN IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, REMAN IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul REMAN IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (9 MAI 1877, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|30|779|1996, din 07.10.1996.
Ce cifră de afaceri a avut REMAN IMPEX SRL în 2025?
2.414.884 lei, cu 16% peste 2024 (2.073.647 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 150.008 lei.
Câți salariați are REMAN IMPEX SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre REMAN IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.