ROC INF POWER SRL
ROC INF POWER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 8716170. Cifră de afaceri 2025: 1.298.095 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 8716170
- Denumire
- ROC INF POWER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|896|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.07.1996
- Sediu
- Str. VICTOR GOMOIU, nr. 31, bl. K5, sc. 1, ap. 6, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 7500 Activități veterinare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.298.095 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 495 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2024 1,3 mil. lei · minim 2017 487,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,5 mii lei · 2025 65,2 mii lei · maxim 2020 113,4 mii lei · minim 2017 −30,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 2 · maxim 2015 4 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.298.095 lei | 1.305.932 lei | 1.262.085 lei | 971.144 lei | 958.109 lei | 1.080.680 lei | 861.004 lei | 835.940 lei | 487.405 lei | 559.102 lei | 495.004 lei |
| Venituri totale | 1.299.445 lei | 1.309.423 lei | 1.262.086 lei | 971.443 lei | 958.111 lei | 1.080.805 lei | 865.623 lei | 835.945 lei | 486.977 lei | 561.020 lei | 495.004 lei |
| Cheltuieli totale | 1.220.780 lei | 1.259.420 lei | 1.193.527 lei | 910.950 lei | 896.545 lei | 956.565 lei | 847.753 lei | 846.717 lei | 512.391 lei | 556.447 lei | 489.542 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 65.157 lei | 9.690 lei | 55.926 lei | 50.672 lei | 51.897 lei | 113.372 lei | 9.130 lei | 0 lei | 0 lei | 4.573 lei | 5.462 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 19.135 lei | 30.156 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 65.157 lei | 9.690 lei | 55.926 lei | 50.672 lei | 51.897 lei | 113.372 lei | 9.130 lei | -19.135 lei | -30.156 lei | 4.573 lei | 5.462 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 150.413 lei | 278.464 lei | 280.912 lei | 330.601 lei | 228.161 lei | 242.409 lei | 102.222 lei | 60.442 lei | 91.408 lei | 125.255 lei | 237.806 lei |
| Datorii | 65.043 lei | 98.324 lei | 90.462 lei | 196.078 lei | 144.309 lei | 210.454 lei | 183.640 lei | 150.963 lei | 162.795 lei | 166.486 lei | 283.609 lei |
| Capitaluri proprii | 85.370 lei | 180.140 lei | 190.450 lei | 134.523 lei | 83.852 lei | 31.955 lei | -81.418 lei | -90.521 lei | -71.387 lei | -41.231 lei | -45.803 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROC INF POWER SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROC INF POWER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROC INF POWER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (Str. VICTOR GOMOIU, nr. 31, bl. K5, sc. 1, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|16|896|1996, din 01.07.1996.
Ce cifră de afaceri a avut ROC INF POWER SRL în 2025?
1.298.095 lei, cu 1% sub 2024 (1.305.932 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 65.157 lei.
Câți salariați are ROC INF POWER SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROC INF POWER SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.