DERMARA SRL
DERMARA SRL: firmă în funcțiune din Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău, CUI 8661300. Cifră de afaceri 2025: 515.708 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 8661300
- Denumire
- DERMARA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|967|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.07.1996
- Sediu
- Valea Măgurii, nr. 9, Str. Valea Măgurii, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 515.708 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 22 mii lei · 2025 515,7 mii lei · maxim 2025 515,7 mii lei · minim 2016 22 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 16,4 mii lei · maxim 2022 41 mii lei · minim 2016 −11 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 2 · maxim 2023 3 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 515.708 lei | 513.990 lei | 437.190 lei | 266.678 lei | 263.688 lei | 228.915 lei | 268.751 lei | 189.912 lei | 72.703 lei | 21.993 lei | — |
| Venituri totale | 515.709 lei | 513.994 lei | 439.227 lei | 289.942 lei | 263.893 lei | 224.805 lei | 269.251 lei | 189.912 lei | 72.703 lei | 21.993 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 496.419 lei | 502.215 lei | 405.473 lei | 246.231 lei | 248.233 lei | 230.576 lei | 246.127 lei | 159.140 lei | 55.133 lei | 32.288 lei | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 16.351 lei | 483 lei | 29.362 lei | 41.042 lei | 11.924 lei | 0 lei | 20.432 lei | 28.150 lei | 15.389 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.747 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.955 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.351 lei | 483 lei | 29.362 lei | 41.042 lei | 11.924 lei | -8.747 lei | 20.432 lei | 28.150 lei | 15.389 lei | -10.955 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 124.541 lei | 137.419 lei | 122.898 lei | 75.462 lei | 56.824 lei | 40.390 lei | 79.780 lei | 46.049 lei | 18.671 lei | 11.062 lei | 2.274 lei |
| Datorii | 102.658 lei | 80.794 lei | 66.756 lei | 26.682 lei | 19.087 lei | 14.577 lei | 24.789 lei | 11.490 lei | 12.262 lei | 20.042 lei | 0 lei |
| Capitaluri proprii | 21.883 lei | 56.625 lei | 56.142 lei | 48.780 lei | 37.737 lei | 25.813 lei | 54.991 lei | 34.559 lei | 6.409 lei | -8.980 lei | 2.274 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DERMARA SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DERMARA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DERMARA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Măgura, Comuna Măgura, județul Bacău (Valea Măgurii, nr. 9, Str. Valea Măgurii); numărul de înmatriculare e J|04|967|1996, din 16.07.1996.
Ce cifră de afaceri a avut DERMARA SRL în 2025?
515.708 lei, cu 0% peste 2024 (513.990 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 16.351 lei.
Câți salariați are DERMARA SRL?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DERMARA SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.