MASTEL COM SRL

MASTEL COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Slobozia, Ialomița, CUI 8519241. Cifră de afaceri 2025: 2.380.974 lei, 11 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
8519241
Denumire
MASTEL COM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|21|201|1996
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.05.1996
Sediu
Str. MATEI BASARAB, nr. -, bl. 29, sc. C, ap. 1, Municipiul Slobozia, Ialomița
Activități autorizate (CAEN)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (11)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.380.974 lei (+12% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,1 mil. lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2021 2,7 mil. lei · minim 2015 1,1 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 50 mii lei · 2025 581 lei · maxim 2021 321,5 mii lei · minim 2025 581 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 11 · maxim 2021 12 · minim 2016 7.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă2.380.974 lei2.119.888 lei2.402.061 lei2.304.307 lei2.683.312 lei2.363.640 lei1.858.315 lei1.499.660 lei1.335.353 lei1.215.784 lei1.098.026 lei
Venituri totale2.391.289 lei2.120.573 lei2.403.710 lei2.307.843 lei2.752.315 lei2.384.117 lei1.859.159 lei1.499.900 lei1.348.171 lei1.231.054 lei1.110.560 lei
Cheltuieli totale2.389.276 lei2.115.358 lei2.317.369 lei2.197.835 lei2.409.778 lei2.143.295 lei1.762.479 lei1.430.383 lei1.275.599 lei1.146.624 lei1.049.293 lei
Rezultat
Profit net581 lei4.011 lei65.782 lei91.870 lei321.494 lei225.173 lei80.753 lei55.535 lei59.637 lei71.567 lei49.996 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net581 lei4.011 lei65.782 lei91.870 lei321.494 lei225.173 lei80.753 lei55.535 lei59.637 lei71.567 lei49.996 lei
Bilanț
Active totale1.520.275 lei1.188.542 lei1.127.009 lei1.118.314 lei1.172.918 lei1.142.785 lei1.004.239 lei949.308 lei848.724 lei688.410 lei595.288 lei
Datorii1.375.340 lei1.044.188 lei922.533 lei887.750 lei712.730 lei778.918 lei784.792 lei755.079 lei650.393 lei478.149 lei406.598 lei
Capitaluri proprii144.935 lei144.354 lei204.476 lei230.564 lei460.188 lei363.867 lei219.447 lei194.229 lei198.331 lei210.261 lei188.690 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111112121087778

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MASTEL COM SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, MASTEL COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MASTEL COM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slobozia, județul Ialomița (Str. MATEI BASARAB, nr. -, bl. 29, sc. C, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|21|201|1996, din 16.05.1996.

Ce cifră de afaceri a avut MASTEL COM SRL în 2025?

2.380.974 lei, cu 12% peste 2024 (2.119.888 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 581 lei.

Câți salariați are MASTEL COM SRL?

11 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MASTEL COM SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.