MADIC SERV SRL
MADIC SERV SRL: firmă în funcțiune din Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea, CUI 8435353. Cifră de afaceri 2022: 2.134 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 8435353
- Denumire
- MADIC SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|359|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.05.1996
- Sediu
- GAROAFA, Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2022 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2022 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2022, față de 2021.
În 2022, cifra de afaceri netă a fost 2.134 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 21,1 mii lei · 2022 2,1 mii lei · maxim 2015 21,1 mii lei · minim 2021 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −1,1 mii lei · 2022 −860 lei · maxim 2021 0 lei · minim 2017 −5,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.134 lei | 0 lei | fără bilanț | 4.785 lei | 4.367 lei | 7.967 lei | 14.278 lei | 21.067 lei |
| Venituri totale | 2.134 lei | 0 lei | fără bilanț | 4.785 lei | 4.367 lei | 7.967 lei | 14.278 lei | 21.067 lei |
| Cheltuieli totale | 2.930 lei | — | fără bilanț | 10.010 lei | 5.264 lei | 13.147 lei | 16.248 lei | 21.510 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 860 lei | 0 lei | fără bilanț | 5.369 lei | 1.028 lei | 5.419 lei | 2.398 lei | 1.075 lei |
| Rezultat net | -860 lei | 0 lei | fără bilanț | -5.369 lei | -1.028 lei | -5.419 lei | -2.398 lei | -1.075 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 12.180 lei | 13.014 lei | fără bilanț | 15.845 lei | 15.497 lei | 11.090 lei | 15.067 lei | 15.746 lei |
| Datorii | 12.840 lei | 68.737 lei | fără bilanț | 69.813 lei | 64.096 lei | 58.661 lei | 57.219 lei | 55.500 lei |
| Capitaluri proprii | -660 lei | -55.723 lei | fără bilanț | -53.968 lei | -48.599 lei | -47.571 lei | -42.152 lei | -39.754 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | fără bilanț | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MADIC SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MADIC SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MADIC SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Garoafa, Comuna Garoafa, județul Vrancea (GAROAFA); numărul de înmatriculare e J|39|359|1996, din 06.05.1996.
Ce cifră de afaceri a avut MADIC SERV SRL în 2022?
2.134 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 860 lei.
De unde vin datele despre MADIC SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2022). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.