BORDI SRL

BORDI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita, CUI 8430305. Cifră de afaceri 2025: 1.301.144 lei, 12 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
8430305
Denumire
BORDI SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|248|1996
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
22.04.1996
Sediu
Str. SZENTJANOS, nr. 34, Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
  • 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
21.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.301.144 lei (-13% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2 mil. lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2023 4,6 mil. lei · minim 2025 1,3 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 9,7 mii lei · 2025 148,9 mii lei · maxim 2025 148,9 mii lei · minim 2017 5,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 17 · 2025 12 · maxim 2015 17 · minim 2025 12.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă1.301.144 lei1.496.930 lei4.605.259 lei4.387.671 lei3.831.202 lei3.505.304 lei3.399.208 lei2.870.835 lei2.556.835 lei2.282.617 lei2.008.731 lei
Venituri totale1.311.419 lei1.519.533 lei4.616.820 lei4.405.239 lei3.843.668 lei3.564.699 lei3.412.270 lei2.881.808 lei2.567.248 lei2.294.933 lei2.025.052 lei
Cheltuieli totale1.137.271 lei1.468.252 lei4.604.279 lei4.389.411 lei3.829.474 lei3.554.300 lei3.398.024 lei2.858.830 lei2.560.455 lei2.280.030 lei2.013.355 lei
Rezultat
Profit net148.921 lei43.678 lei9.920 lei12.701 lei11.948 lei8.474 lei11.339 lei14.746 lei5.706 lei12.431 lei9.701 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net148.921 lei43.678 lei9.920 lei12.701 lei11.948 lei8.474 lei11.339 lei14.746 lei5.706 lei12.431 lei9.701 lei
Bilanț
Active totale623.085 lei517.228 lei859.026 lei1.029.147 lei937.492 lei870.455 lei770.395 lei561.806 lei455.972 lei556.876 lei411.771 lei
Datorii330.101 lei350.943 lei716.819 lei896.860 lei817.906 lei762.817 lei671.231 lei473.982 lei427.894 lei534.504 lei401.830 lei
Capitaluri proprii292.984 lei166.285 lei142.207 lei132.287 lei119.586 lei107.638 lei99.164 lei87.824 lei28.078 lei22.372 lei9.941 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1216161515161717171717

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BORDI SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, BORDI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul BORDI SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Odorheiu Secuiesc, județul Harghita (Str. SZENTJANOS, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|19|248|1996, din 22.04.1996.

Ce cifră de afaceri a avut BORDI SRL în 2025?

1.301.144 lei, cu 13% sub 2024 (1.496.930 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 148.921 lei.

Câți salariați are BORDI SRL?

12 salariați în medie în 2025 (16 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BORDI SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.