ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.

ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Jilava, Ilfov, CUI 8410448. Cifră de afaceri 2025: 734.612 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
8410448
Denumire
ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|2478|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.06.2020
Sediu
GARII, nr. 112, Comuna Jilava, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri · rev. 2
  • 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 734.612 lei (-2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 67,3 mii lei · 2025 734,6 mii lei · maxim 2024 746,9 mii lei · minim 2016 62,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −47,5 mii lei · 2025 213,6 mii lei · maxim 2019 331,2 mii lei · minim 2015 −47,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2015 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă734.612 lei746.912 lei611.908 lei490.579 lei392.084 lei360.451 lei316.708 lei71.234 lei71.667 lei62.799 lei67.273 lei
Venituri totale739.223 lei754.473 lei613.487 lei490.758 lei392.093 lei360.458 lei566.828 lei71.234 lei71.667 lei62.799 lei67.273 lei
Cheltuieli totale507.831 lei462.031 lei367.805 lei319.043 lei245.579 lei208.300 lei227.969 lei92.692 lei85.841 lei80.102 lei111.989 lei
Rezultat
Profit net213.628 lei275.866 lei240.161 lei167.446 lei142.593 lei148.826 lei331.177 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei23.595 lei16.324 lei19.187 lei47.507 lei
Rezultat net213.628 lei275.866 lei240.161 lei167.446 lei142.593 lei148.826 lei331.177 lei-23.595 lei-16.324 lei-19.187 lei-47.507 lei
Bilanț
Active totale1.711.845 lei1.531.304 lei1.350.159 lei1.338.160 lei1.135.607 lei1.088.992 lei965.165 lei546.410 lei371.554 lei386.566 lei406.817 lei
Datorii337.832 lei65.919 lei160.640 lei223.803 lei188.696 lei279.675 lei304.674 lei222.095 lei23.644 lei22.332 lei23.396 lei
Capitaluri proprii1.374.013 lei1.465.385 lei1.189.519 lei1.114.357 lei946.911 lei804.318 lei655.492 lei324.315 lei347.910 lei364.234 lei383.421 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111111———0

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Jilava, județul Ilfov (GARII, nr. 112); numărul de înmatriculare e J|23|2478|2020, din 29.06.2020.

Ce cifră de afaceri a avut ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L. în 2025?

734.612 lei, cu 2% sub 2024 (746.912 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 213.628 lei.

Câți salariați are ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ROVAS SERVICES & INDUSTRIES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.