GABRIELLA-CO SRL — dosare în instanță
Numele GABRIELLA-CO SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 28 ianuarie 2026
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 8290961)
- CUI
- 8290961
- Denumire
- GABRIELLA CO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|181|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.03.1996
- Sediu
- CĂPÎLNIȚA, nr. 270B, Sat Capalnita, Comuna Căpâlnița, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
Arată toate (8)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.634 lei (-87% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 98,3 mii lei · 2025 7,6 mii lei · maxim 2022 701,5 mii lei · minim 2023 2,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 48,5 mii lei · 2025 −166,8 mii lei · maxim 2022 330,4 mii lei · minim 2025 −166,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2024 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.634 lei | 60.814 lei | 2.450 lei | 701.452 lei | fără bilanț | 454.014 lei | 245.005 lei | 40.363 lei | 39.016 lei | 54.472 lei | 98.260 lei |
| Venituri totale | 16.634 lei | 103.164 lei | 2.824 lei | 702.073 lei | fără bilanț | 454.427 lei | 245.052 lei | 40.363 lei | 39.016 lei | 54.472 lei | 98.260 lei |
| Cheltuieli totale | 183.323 lei | 229.424 lei | 116.098 lei | 366.004 lei | fără bilanț | 235.441 lei | 119.708 lei | 51.920 lei | 38.020 lei | 5.985 lei | 46.779 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 330.387 lei | fără bilanț | 214.786 lei | 122.894 lei | 0 lei | 306 lei | 46.853 lei | 48.533 lei |
| Pierdere netă | 166.761 lei | 127.121 lei | 113.295 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 11.961 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -166.761 lei | -127.121 lei | -113.295 lei | 330.387 lei | fără bilanț | 214.786 lei | 122.894 lei | -11.961 lei | 306 lei | 46.853 lei | 48.533 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 552.496 lei | 870.073 lei | 994.564 lei | 1.320.481 lei | fără bilanț | 553.293 lei | 310.591 lei | 186.369 lei | 198.871 lei | 197.915 lei | 160.911 lei |
| Datorii | 4.448 lei | 9.704 lei | 6.935 lei | 10.448 lei | fără bilanț | 31.209 lei | 3.293 lei | 1.965 lei | 2.506 lei | 1.856 lei | 11.704 lei |
| Capitaluri proprii | 548.048 lei | 714.809 lei | 842.069 lei | 955.364 lei | fără bilanț | 522.084 lei | 307.298 lei | 184.404 lei | 196.365 lei | 196.059 lei | 149.207 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | fără bilanț | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 325/258/2026 | Judecătoria Miercurea Ciuc | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare GABRIELLA-CO SRL?
GABRIELLA-CO SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des GABRIELLA-CO SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.