TREI GREIERASI SRL

TREI GREIERASI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 8138808. Cifră de afaceri 2025: 29.197.320 lei, 14 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
8138808
Denumire
TREI GREIERASI SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|96|1996
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.01.1996
Sediu
Str. PASUNII, nr. 1, ap. 19, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 29.197.320 lei (+1% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 16 mil. lei · 2025 29,2 mil. lei · maxim 2022 31,5 mil. lei · minim 2016 15,1 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 424 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2025 1,4 mil. lei · minim 2022 306,8 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 12 · 2025 14 · maxim 2016 15 · minim 2015 12.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă29.197.320 lei28.992.004 lei27.954.549 lei31.532.473 lei23.220.782 lei16.430.038 lei20.744.413 lei20.697.895 lei16.583.643 lei15.139.603 lei16.004.150 lei
Venituri totale30.119.089 lei29.143.587 lei28.005.425 lei31.570.496 lei23.290.326 lei16.542.743 lei20.822.096 lei20.730.184 lei16.652.399 lei15.181.728 lei16.017.829 lei
Cheltuieli totale28.278.985 lei28.699.731 lei27.548.835 lei31.191.466 lei22.460.248 lei15.749.183 lei19.766.602 lei19.766.280 lei15.858.128 lei14.350.640 lei15.508.799 lei
Rezultat
Profit net1.418.117 lei376.231 lei390.217 lei306.792 lei706.231 lei687.897 lei917.040 lei813.927 lei686.634 lei695.133 lei423.985 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net1.418.117 lei376.231 lei390.217 lei306.792 lei706.231 lei687.897 lei917.040 lei813.927 lei686.634 lei695.133 lei423.985 lei
Bilanț
Active totale3.583.916 lei3.432.694 lei3.034.973 lei3.047.257 lei3.272.206 lei3.215.590 lei3.264.709 lei2.730.454 lei2.509.660 lei1.914.709 lei1.483.758 lei
Datorii850.917 lei517.826 lei213.726 lei551.427 lei169.668 lei178.783 lei294.725 lei89.510 lei110.393 lei91.826 lei146.008 lei
Capitaluri proprii2.732.999 lei2.914.868 lei2.821.247 lei2.495.830 lei3.102.538 lei3.036.807 lei2.969.984 lei2.640.944 lei2.399.267 lei1.822.883 lei1.337.750 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1413141314141313151512

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TREI GREIERASI SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, TREI GREIERASI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul TREI GREIERASI SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (Str. PASUNII, nr. 1, ap. 19); numărul de înmatriculare e J|24|96|1996, din 30.01.1996.

Ce cifră de afaceri a avut TREI GREIERASI SRL în 2025?

29.197.320 lei, cu 1% peste 2024 (28.992.004 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.418.117 lei.

Câți salariați are TREI GREIERASI SRL?

14 salariați în medie în 2025 (13 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TREI GREIERASI SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.