EURO S.A.T. SRL
EURO S.A.T. SRL: firmă în funcțiune din Comuna Slătioara, Olt, CUI 8081272. Cifră de afaceri 2025: 108.874 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 8081272
- Denumire
- EURO S.A.T. SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|12|1996
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.01.1996
- Sediu
- Sat SALCIA, Comuna Slătioara, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 1
- 4525 Alte lucrări speciale de construcții · rev. 1
- 4531 Lucrări de instalații electrice · rev. 1
- 4532 Lucrări de izolații și protecție anticorozivă · rev. 1
- 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare · rev. 1
- 4534 Alte lucrări de instalații · rev. 1
Arată toate (9)
- 4544 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 1
- 4545 Alte lucrări de finisare · rev. 1
- 5153 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și de construcții · rev. 1
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 108.874 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 62,7 mii lei · 2025 108,9 mii lei · maxim 2018 179,6 mii lei · minim 2015 62,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,4 mii lei · 2025 19,6 mii lei · maxim 2016 35,9 mii lei · minim 2024 −318,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 108.874 lei | 103.760 lei | 82.663 lei | 101.046 lei | 109.500 lei | 67.997 lei | 123.143 lei | 179.621 lei | 140.324 lei | 129.331 lei | 62.741 lei |
| Venituri totale | 108.874 lei | 103.905 lei | 82.663 lei | 101.046 lei | 109.500 lei | 67.997 lei | 123.143 lei | 179.621 lei | 140.324 lei | 129.331 lei | 62.741 lei |
| Cheltuieli totale | 85.364 lei | 422.665 lei | 80.411 lei | 87.294 lei | 322.139 lei | 56.119 lei | 103.611 lei | 142.027 lei | 109.911 lei | 89.508 lei | 53.505 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 19.625 lei | 0 lei | 1.881 lei | 10.721 lei | 0 lei | 10.237 lei | 15.837 lei | 32.232 lei | 26.203 lei | 35.943 lei | 7.354 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 318.760 lei | 0 lei | 0 lei | 215.925 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 19.625 lei | -318.760 lei | 1.881 lei | 10.721 lei | -215.925 lei | 10.237 lei | 15.837 lei | 32.232 lei | 26.203 lei | 35.943 lei | 7.354 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 104.253 lei | 284.613 lei | 609.203 lei | 565.436 lei | 543.533 lei | 782.286 lei | 793.435 lei | 844.996 lei | 923.664 lei | 957.103 lei | 930.985 lei |
| Datorii | 401.747 lei | 601.732 lei | 607.562 lei | 565.676 lei | 554.494 lei | 577.322 lei | 598.707 lei | 666.105 lei | 777.005 lei | 836.647 lei | 846.471 lei |
| Capitaluri proprii | -297.494 lei | -317.119 lei | 1.641 lei | -240 lei | -10.961 lei | 204.964 lei | 194.728 lei | 178.891 lei | 146.659 lei | 120.456 lei | 84.514 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EURO S.A.T. SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, EURO S.A.T. SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul EURO S.A.T. SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Slătioara, județul Olt (Sat SALCIA); numărul de înmatriculare e J|28|12|1996, din 15.01.1996.
Ce cifră de afaceri a avut EURO S.A.T. SRL în 2025?
108.874 lei, cu 5% peste 2024 (103.760 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 19.625 lei.
De unde vin datele despre EURO S.A.T. SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.