JACHETA COMIMPEX SRL

JACHETA COMIMPEX SRL: firmă în funcțiune din Sat Sohodol, Comuna Bran, Brașov, CUI 8008620. Cifră de afaceri 2025: 55.702 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
8008620
Denumire
JACHETA COMIMPEX SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|1438|1995
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
13.12.1995
Sediu
IOAN DE PUȘCARIU, nr. 1, Sat Sohodol, Comuna Bran, Brașov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
21.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 55.702 lei (+2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 22,8 mii lei · 2025 55,7 mii lei · maxim 2025 55,7 mii lei · minim 2020 19,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 2,9 mii lei · 2025 7,6 mii lei · maxim 2021 16,4 mii lei · minim 2023 −16,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2021 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă55.702 lei54.600 lei39.174 lei20.330 lei25.117 lei19.296 lei28.341 lei29.049 lei27.435 lei26.896 lei22.797 lei
Venituri totale57.402 lei59.800 lei39.174 lei20.330 lei25.117 lei19.296 lei28.341 lei29.049 lei27.435 lei26.896 lei22.797 lei
Cheltuieli totale46.447 lei61.860 lei55.485 lei29.536 lei7.905 lei21.778 lei26.942 lei28.541 lei26.554 lei17.122 lei19.193 lei
Rezultat
Profit net7.636 lei0 lei0 lei0 lei16.405 lei0 lei1.115 lei218 lei57 lei9.235 lei2.920 lei
Pierdere netă0 lei3.229 lei16.703 lei9.708 lei0 lei2.665 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net7.636 lei-3.229 lei-16.703 lei-9.708 lei16.405 lei-2.665 lei1.115 lei218 lei57 lei9.235 lei2.920 lei
Bilanț
Active totale8.561 lei3.585 lei2.270 lei9.650 lei16.760 lei39.278 lei44.107 lei42.834 lei41.878 lei41.459 lei32.160 lei
Datorii13.922 lei16.582 lei12.037 lei2.714 lei116 lei38 lei2.202 lei2.044 lei1.307 lei945 lei881 lei
Capitaluri proprii-5.361 lei-12.997 lei-9.767 lei6.936 lei16.644 lei39.240 lei41.905 lei40.790 lei40.571 lei40.514 lei31.279 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1011011111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este JACHETA COMIMPEX SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, JACHETA COMIMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul JACHETA COMIMPEX SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sohodol, Comuna Bran, județul Brașov (IOAN DE PUȘCARIU, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|08|1438|1995, din 13.12.1995.

Ce cifră de afaceri a avut JACHETA COMIMPEX SRL în 2025?

55.702 lei, cu 2% peste 2024 (54.600 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 7.636 lei.

Câți salariați are JACHETA COMIMPEX SRL?

1 salariat în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre JACHETA COMIMPEX SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.