LAURMAR PROD COM SERV SRL
LAURMAR PROD COM SERV SRL: firmă în funcțiune din Sat Răucești, Comuna Răucești, Neamț, CUI 7983560. Cifră de afaceri 2025: 4.522.953 lei, 9 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 7983560
- Denumire
- LAURMAR PROD COM SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|27|1001|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.11.1995
- Sediu
- Viitorului, nr. 9, Sat Răucești, Comuna Răucești, Neamț
- Activități autorizate (CAEN)
- 1330 Finisarea materialelor textile · rev. 3
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) · rev. 3
- 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte · rev. 3
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 3
- 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare · rev. 3
- 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte · rev. 3
Arată toate (15)
- 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 3
- 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 3
- 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.522.953 lei (+56% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 353,8 mii lei · 2025 4,5 mil. lei · maxim 2025 4,5 mil. lei · minim 2016 327,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,8 mii lei · 2025 837,5 mii lei · maxim 2025 837,5 mii lei · minim 2015 8,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 9 · maxim 2022 9 · minim 2016 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.522.953 lei | 2.899.216 lei | 2.349.188 lei | 1.651.707 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 441.636 lei | 425.737 lei | 327.234 lei | 353.837 lei |
| Venituri totale | 4.719.962 lei | 3.036.750 lei | 2.480.844 lei | 1.780.769 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 471.246 lei | 590.094 lei | 376.170 lei | 371.138 lei |
| Cheltuieli totale | 3.753.232 lei | 2.397.695 lei | 2.002.799 lei | 1.574.763 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 452.005 lei | 566.505 lei | 362.437 lei | 360.996 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 837.507 lei | 557.033 lei | 458.042 lei | 191.967 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 14.596 lei | 17.763 lei | 9.991 lei | 8.801 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 837.507 lei | 557.033 lei | 458.042 lei | 191.967 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 14.596 lei | 17.763 lei | 9.991 lei | 8.801 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.307.167 lei | 2.043.869 lei | 1.867.921 lei | 1.556.715 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 488.274 lei | 400.855 lei | 304.789 lei | 218.596 lei |
| Datorii | 652.142 lei | 413.648 lei | 686.516 lei | 725.135 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 337.664 lei | 264.841 lei | 186.538 lei | 110.637 lei |
| Capitaluri proprii | 1.655.025 lei | 1.530.831 lei | 973.798 lei | 515.756 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 150.610 lei | 136.014 lei | 118.251 lei | 107.959 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 7 | 9 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 6 | 6 | 4 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LAURMAR PROD COM SERV SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LAURMAR PROD COM SERV SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LAURMAR PROD COM SERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Răucești, Comuna Răucești, județul Neamț (Viitorului, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|27|1001|1995, din 28.11.1995.
Ce cifră de afaceri a avut LAURMAR PROD COM SERV SRL în 2025?
4.522.953 lei, cu 56% peste 2024 (2.899.216 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 837.507 lei.
Câți salariați are LAURMAR PROD COM SERV SRL?
9 salariați în medie în 2025 (9 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LAURMAR PROD COM SERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.