HUGO SRL
HUGO SRL: firmă în funcțiune din Loc. Tăuții de Sus, Oraș Baia Sprie, Maramureș, CUI 7907091. Cifră de afaceri 2025: 7.364.202 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 7907091
- Denumire
- HUGO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1731|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.08.1993
- Sediu
- Cărămizilor, nr. 55H, Loc. Tăuții de Sus, Oraș Baia Sprie, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
- 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
- 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri · rev. 2
- 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
Arată toate (13)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.364.202 lei (-35% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,4 mil. lei · 2025 7,4 mil. lei · maxim 2024 11,4 mil. lei · minim 2016 3,1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 34,4 mii lei · 2025 350,2 mii lei · maxim 2024 597,6 mii lei · minim 2019 10,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 32 · 2025 8 · maxim 2015 32 · minim 2025 8.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.364.202 lei | 11.412.221 lei | 8.876.371 lei | 9.872.609 lei | 7.299.126 lei | 4.808.144 lei | 4.799.418 lei | 7.484.682 lei | 3.968.476 lei | 3.145.449 lei | 3.401.498 lei |
| Venituri totale | 7.396.916 lei | 11.444.941 lei | 8.896.977 lei | 9.872.615 lei | 7.317.555 lei | 4.887.082 lei | 4.927.108 lei | 7.614.775 lei | 4.096.541 lei | 3.273.653 lei | 3.535.668 lei |
| Cheltuieli totale | 6.977.797 lei | 10.742.073 lei | 8.709.796 lei | 9.709.270 lei | 7.142.016 lei | 4.869.923 lei | 4.912.477 lei | 7.529.718 lei | 4.073.647 lei | 3.216.903 lei | 3.489.997 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 350.170 lei | 597.641 lei | 158.172 lei | 137.221 lei | 144.784 lei | 12.523 lei | 10.414 lei | 39.671 lei | 16.222 lei | 44.801 lei | 34.425 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 350.170 lei | 597.641 lei | 158.172 lei | 137.221 lei | 144.784 lei | 12.523 lei | 10.414 lei | 39.671 lei | 16.222 lei | 44.801 lei | 34.425 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 9.734.233 lei | 8.654.666 lei | 8.012.611 lei | 3.372.129 lei | 3.264.945 lei | 2.550.986 lei | 2.404.816 lei | 2.575.086 lei | 2.610.355 lei | 2.789.236 lei | 3.122.688 lei |
| Datorii | 6.591.873 lei | 5.832.940 lei | 5.755.832 lei | 1.513.252 lei | 1.529.806 lei | 942.211 lei | 733.970 lei | 786.998 lei | 779.284 lei | 846.731 lei | 715.899 lei |
| Capitaluri proprii | 2.968.017 lei | 2.614.690 lei | 2.017.049 lei | 1.858.877 lei | 1.735.139 lei | 1.590.355 lei | 1.577.832 lei | 1.567.419 lei | 1.482.748 lei | 1.466.526 lei | 1.803.156 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 12 | 16 | 17 | 17 | 13 | 9 | 21 | 27 | 27 | 32 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HUGO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HUGO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HUGO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Tăuții de Sus, Oraș Baia Sprie, județul Maramureș (Cărămizilor, nr. 55H); numărul de înmatriculare e J|24|1731|1993, din 10.08.1993.
Ce cifră de afaceri a avut HUGO SRL în 2025?
7.364.202 lei, cu 35% sub 2024 (11.412.221 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 350.170 lei.
Câți salariați are HUGO SRL?
8 salariați în medie în 2025 (12 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HUGO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.