LIDRALIN MOB SRL
LIDRALIN MOB SRL: firmă în funcțiune din Loc. Urlați, Oraș Urlați, Prahova, CUI 7882248. Cifră de afaceri 2025: 4.027.532 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 7882248
- Denumire
- LIDRALIN MOB SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1758|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.11.1995
- Sediu
- 23 AUGUST, nr. 1, Loc. Urlați, Oraș Urlați, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (15)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.027.532 lei (-11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,6 mil. lei · 2025 4 mil. lei · maxim 2023 5 mil. lei · minim 2017 2,8 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 73,5 mii lei · 2025 355,8 mii lei · maxim 2022 606,4 mii lei · minim 2015 73,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 6 · maxim 2015 10 · minim 2019 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.027.532 lei | 4.509.800 lei | 4.968.069 lei | 4.884.665 lei | 3.959.973 lei | 3.478.966 lei | 3.375.882 lei | 2.947.461 lei | 2.807.144 lei | 3.080.803 lei | 3.612.364 lei |
| Venituri totale | 4.058.557 lei | 4.509.800 lei | 4.973.790 lei | 4.884.665 lei | 4.044.303 lei | 3.510.466 lei | 3.412.891 lei | 2.953.876 lei | 2.807.144 lei | 3.081.021 lei | 3.633.021 lei |
| Cheltuieli totale | 3.634.942 lei | 4.071.943 lei | 4.393.703 lei | 4.229.502 lei | 3.489.090 lei | 3.080.530 lei | 3.081.430 lei | 2.761.758 lei | 2.638.734 lei | 2.961.711 lei | 3.548.475 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 355.835 lei | 366.120 lei | 512.987 lei | 606.375 lei | 519.282 lei | 395.147 lei | 297.631 lei | 162.579 lei | 145.181 lei | 108.553 lei | 73.476 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 355.835 lei | 366.120 lei | 512.987 lei | 606.375 lei | 519.282 lei | 395.147 lei | 297.631 lei | 162.579 lei | 145.181 lei | 108.553 lei | 73.476 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 868.558 lei | 1.259.609 lei | 867.289 lei | 909.027 lei | 1.499.535 lei | 1.018.770 lei | 1.081.302 lei | 1.066.571 lei | 722.264 lei | 690.861 lei | 672.285 lei |
| Datorii | 482.513 lei | 360.292 lei | 334.092 lei | 282.442 lei | 248.002 lei | 286.519 lei | 436.439 lei | 366.522 lei | 95.049 lei | 144.210 lei | 234.187 lei |
| Capitaluri proprii | 386.045 lei | 899.317 lei | 533.197 lei | 626.585 lei | 1.251.533 lei | 732.251 lei | 644.863 lei | 700.049 lei | 627.215 lei | 546.651 lei | 438.098 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 7 | — | — | — | 5 | — | — | 7 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LIDRALIN MOB SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LIDRALIN MOB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LIDRALIN MOB SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Urlați, Oraș Urlați, județul Prahova (23 AUGUST, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|29|1758|1995, din 10.11.1995.
Ce cifră de afaceri a avut LIDRALIN MOB SRL în 2025?
4.027.532 lei, cu 11% sub 2024 (4.509.800 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 355.835 lei.
Câți salariați are LIDRALIN MOB SRL?
6 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LIDRALIN MOB SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.