LES ELEN COM SRL
LES ELEN COM SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Slobozia, Ialomița, CUI 7809859. Cifră de afaceri 2025: 2.854.493 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 7809859
- Denumire
- LES ELEN COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|461|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.10.1995
- Sediu
- Str. MATEI BASARAB, nr. -, bl. B1, sc. A, et. 1, ap. 3, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
Arată toate (29)
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 3
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.854.493 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,7 mil. lei · 2025 2,9 mil. lei · maxim 2024 3 mil. lei · minim 2015 1,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 28,6 mii lei · 2025 70 mii lei · maxim 2022 78,6 mii lei · minim 2017 1,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 5 · maxim 2015 7 · minim 2018 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.854.493 lei | 2.950.581 lei | 2.596.177 lei | 2.409.501 lei | 2.087.749 lei | 2.062.695 lei | 2.026.403 lei | 1.828.078 lei | 1.744.480 lei | 1.727.581 lei | 1.658.645 lei |
| Venituri totale | 2.891.787 lei | 2.973.525 lei | 2.609.144 lei | 2.447.035 lei | 2.107.690 lei | 2.081.513 lei | 2.037.252 lei | 1.839.563 lei | 1.754.685 lei | 1.734.534 lei | 1.661.806 lei |
| Cheltuieli totale | 2.808.829 lei | 2.892.603 lei | 2.541.296 lei | 2.344.186 lei | 2.022.189 lei | 1.996.669 lei | 1.972.658 lei | 1.811.686 lei | 1.735.841 lei | 1.701.446 lei | 1.626.511 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 69.950 lei | 67.974 lei | 48.226 lei | 78.578 lei | 64.913 lei | 66.393 lei | 44.222 lei | 9.482 lei | 1.695 lei | 26.109 lei | 28.640 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 69.950 lei | 67.974 lei | 48.226 lei | 78.578 lei | 64.913 lei | 66.393 lei | 44.222 lei | 9.482 lei | 1.695 lei | 26.109 lei | 28.640 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 421.905 lei | 454.308 lei | 413.178 lei | 425.260 lei | 367.379 lei | 384.830 lei | 373.323 lei | 346.264 lei | 336.823 lei | 363.615 lei | 255.405 lei |
| Datorii | 134.560 lei | 150.580 lei | 129.198 lei | 110.928 lei | 66.712 lei | 82.683 lei | 93.348 lei | 101.028 lei | 99.374 lei | 101.753 lei | 76.636 lei |
| Capitaluri proprii | 287.345 lei | 303.728 lei | 283.980 lei | 314.332 lei | 300.667 lei | 302.147 lei | 279.975 lei | 245.236 lei | 237.449 lei | 261.862 lei | 178.769 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 7 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LES ELEN COM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LES ELEN COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LES ELEN COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slobozia, județul Ialomița (Str. MATEI BASARAB, nr. -, bl. B1, sc. A, et. 1, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|21|461|1995, din 06.10.1995.
Ce cifră de afaceri a avut LES ELEN COM SRL în 2025?
2.854.493 lei, cu 3% sub 2024 (2.950.581 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 69.950 lei.
Câți salariați are LES ELEN COM SRL?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LES ELEN COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.