CONVALLARIA COM SRL

CONVALLARIA COM SRL: firmă în funcțiune din Loc. Vicovu de Sus, Oraș Vicovu de Sus, Suceava, CUI 7756231. Cifră de afaceri 2025: 4.897.154 lei, 11 salariați. Da

Registru

CUI
7756231
Denumire
CONVALLARIA COM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|1024|1995
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.09.1995
Sediu
Calea CERNĂUȚI, nr. 312, Loc. Vicovu de Sus, Oraș Vicovu de Sus, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Arată toate (8)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
16.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.897.154 lei (-19% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,3 mil. lei · 2025 4,9 mil. lei · maxim 2024 6 mil. lei · minim 2015 2,3 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 243,3 mii lei · 2025 116,3 mii lei · maxim 2021 584,7 mii lei · minim 2025 116,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 11 · maxim 2020 11 · minim 2015 8.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă4.897.154 lei6.034.761 lei5.367.669 lei5.127.631 lei4.802.861 lei4.502.969 lei3.437.409 lei3.088.968 lei2.901.773 lei2.568.488 lei2.323.481 lei
Venituri totale4.976.691 lei6.035.361 lei5.623.810 lei5.127.673 lei4.823.707 lei4.532.100 lei3.589.519 lei3.138.853 lei3.003.893 lei2.576.585 lei2.330.857 lei
Cheltuieli totale4.824.014 lei5.553.391 lei4.934.904 lei4.483.444 lei4.193.706 lei3.951.804 lei3.234.434 lei2.794.499 lei2.600.565 lei2.236.287 lei2.037.849 lei
Rezultat
Profit net116.327 lei398.602 lei580.842 lei581.051 lei584.728 lei541.561 lei319.308 lei313.338 lei343.850 lei283.959 lei243.252 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net116.327 lei398.602 lei580.842 lei581.051 lei584.728 lei541.561 lei319.308 lei313.338 lei343.850 lei283.959 lei243.252 lei
Bilanț
Active totale645.406 lei837.738 lei1.136.027 lei1.008.002 lei980.640 lei1.148.994 lei1.142.226 lei929.459 lei881.320 lei808.251 lei658.942 lei
Datorii506.408 lei416.465 lei537.838 lei409.604 lei378.963 lei590.484 lei805.969 lei599.172 lei520.521 lei507.343 lei398.741 lei
Capitaluri proprii138.998 lei421.273 lei598.189 lei598.398 lei601.677 lei558.510 lei336.257 lei330.287 lei360.799 lei300.908 lei260.201 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111199998

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CONVALLARIA COM SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, CONVALLARIA COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul CONVALLARIA COM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Vicovu de Sus, Oraș Vicovu de Sus, județul Suceava (Calea CERNĂUȚI, nr. 312); numărul de înmatriculare e J|33|1024|1995, din 27.09.1995.

Ce cifră de afaceri a avut CONVALLARIA COM SRL în 2025?

4.897.154 lei, cu 19% sub 2024 (6.034.761 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 116.327 lei.

Câți salariați are CONVALLARIA COM SRL?

11 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CONVALLARIA COM SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.