MALINUL SRL
MALINUL SRL: firmă în funcțiune din Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava, CUI 775023. Cifră de afaceri 2025: 23.210.146 lei, 36 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 775023
- Denumire
- MALINUL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1283|1991
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.09.1991
- Sediu
- Morii, nr. 164, Sat Mălini, Comuna Mălini, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 1042 Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare · rev. 3
- 1051 Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor · rev. 3
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 3
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
Arată toate (16)
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 23.210.146 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3 mil. lei · 2025 23,2 mil. lei · maxim 2025 23,2 mil. lei · minim 2015 3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 16 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2025 1,4 mil. lei · minim 2015 16 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 26 · 2025 36 · maxim 2025 36 · minim 2016 24.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 23.210.146 lei | 21.771.568 lei | 19.523.958 lei | 19.229.206 lei | 12.782.018 lei | 9.357.241 lei | 7.300.492 lei | 6.403.040 lei | 6.177.036 lei | 4.568.127 lei | 3.040.540 lei |
| Venituri totale | 23.323.664 lei | 22.031.352 lei | 19.404.115 lei | 19.371.705 lei | 12.612.082 lei | 9.526.935 lei | 7.477.973 lei | 6.412.197 lei | 6.446.596 lei | 5.240.668 lei | 2.996.430 lei |
| Cheltuieli totale | 21.822.586 lei | 20.715.207 lei | 17.937.151 lei | 19.034.578 lei | 12.439.926 lei | 9.406.636 lei | 7.407.109 lei | 6.323.972 lei | 6.387.732 lei | 5.210.673 lei | 2.977.183 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.361.707 lei | 1.127.760 lei | 1.350.228 lei | 283.127 lei | 134.959 lei | 100.906 lei | 59.051 lei | 73.874 lei | 41.882 lei | 25.025 lei | 15.954 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.361.707 lei | 1.127.760 lei | 1.350.228 lei | 283.127 lei | 134.959 lei | 100.906 lei | 59.051 lei | 73.874 lei | 41.882 lei | 25.025 lei | 15.954 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 8.773.500 lei | 7.601.104 lei | 7.126.623 lei | 5.894.865 lei | 5.701.602 lei | 4.619.326 lei | 4.504.565 lei | 3.876.402 lei | 4.109.773 lei | 4.519.706 lei | 4.074.055 lei |
| Datorii | 3.579.202 lei | 2.640.753 lei | 2.607.457 lei | 2.442.800 lei | 2.229.527 lei | 1.286.412 lei | 1.242.557 lei | 673.446 lei | 980.691 lei | 1.432.506 lei | 1.011.879 lei |
| Capitaluri proprii | 5.194.298 lei | 4.960.351 lei | 4.519.166 lei | 3.452.065 lei | 3.467.873 lei | 3.332.914 lei | 3.262.008 lei | 3.202.956 lei | 3.129.082 lei | 3.087.200 lei | 3.062.176 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 36 | 35 | 35 | 35 | 35 | 32 | 29 | 27 | 26 | 24 | 26 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- MĂLINUL SRL — 7 dosare
Întrebări frecvente
Este MALINUL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MALINUL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MALINUL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mălini, Comuna Mălini, județul Suceava (Morii, nr. 164); numărul de înmatriculare e J|33|1283|1991, din 26.09.1991.
Ce cifră de afaceri a avut MALINUL SRL în 2025?
23.210.146 lei, cu 7% peste 2024 (21.771.568 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.361.707 lei.
Câți salariați are MALINUL SRL?
36 salariați în medie în 2025 (35 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MALINUL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.