FRANKFURT IMPEX PROD SRL
FRANKFURT IMPEX PROD SRL: firmă în funcțiune din Sat Săftica, Comuna Balotești, Ilfov, CUI 7745160. Cifră de afaceri 2025: 6.216.643 lei, 21 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 7745160
- Denumire
- FRANKFURT IMPEX PROD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2611|2008
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.08.2008
- Sediu
- PĂDURII, nr. 46, et. 1, CAMERA 1, Sat Săftica, Comuna Balotești, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 3
- 0142 Creșterea altor bovine · rev. 3
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 3
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
- 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 3
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
Arată toate (33)
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 3
- 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană · rev. 3
- 1511 Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor · rev. 3
- 3600 Captarea, tratarea și distribuția apei · rev. 3
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.216.643 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 455,9 mii lei · 2025 6,2 mil. lei · maxim 2022 10,2 mil. lei · minim 2019 175,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −66 mii lei · 2025 −36,2 mii lei · maxim 2020 519 mii lei · minim 2019 −2,1 mil. lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 21 · maxim 2022 33 · minim 2016 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.216.643 lei | 8.401.061 lei | 7.236.441 lei | 10.227.175 lei | 7.036.839 lei | 1.604.766 lei | 175.358 lei | 296.212 lei | 414.089 lei | 364.804 lei | 455.909 lei |
| Venituri totale | 6.318.403 lei | 8.517.403 lei | 7.234.106 lei | 10.440.636 lei | 7.140.900 lei | 2.145.532 lei | 182.157 lei | 305.749 lei | 439.066 lei | 370.596 lei | 455.921 lei |
| Cheltuieli totale | 6.350.653 lei | 9.051.360 lei | 8.198.183 lei | 11.086.627 lei | 8.833.938 lei | 1.608.277 lei | 2.279.641 lei | 90.709 lei | 323.397 lei | 320.881 lei | 521.939 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 519.007 lei | 0 lei | 212.077 lei | 111.297 lei | 49.715 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 36.196 lei | 533.957 lei | 920.058 lei | 690.010 lei | 1.771.606 lei | 0 lei | 2.098.591 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 66.018 lei |
| Rezultat net | -36.196 lei | -533.957 lei | -920.058 lei | -690.010 lei | -1.771.606 lei | 519.007 lei | -2.098.591 lei | 212.077 lei | 111.297 lei | 49.715 lei | -66.018 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 10.977.824 lei | 11.269.740 lei | 11.374.750 lei | 11.903.659 lei | 12.838.974 lei | 14.429.345 lei | 14.272.941 lei | 13.986.639 lei | 13.966.872 lei | 14.010.528 lei | 14.153.136 lei |
| Datorii | 1.066.093 lei | 1.321.813 lei | 892.866 lei | 501.717 lei | 728.211 lei | 546.976 lei | 909.579 lei | 897.649 lei | 1.089.959 lei | 1.244.912 lei | 1.437.234 lei |
| Capitaluri proprii | 9.911.731 lei | 9.947.927 lei | 10.481.884 lei | 11.401.942 lei | 12.110.763 lei | 13.882.369 lei | 13.363.362 lei | 13.088.990 lei | 12.876.913 lei | 12.765.616 lei | 12.715.902 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 21 | 27 | 31 | 33 | 16 | — | 8 | 7 | — | 6 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FRANKFURT IMPEX PROD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FRANKFURT IMPEX PROD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FRANKFURT IMPEX PROD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Săftica, Comuna Balotești, județul Ilfov (PĂDURII, nr. 46, et. 1, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|23|2611|2008, din 22.08.2008.
Ce cifră de afaceri a avut FRANKFURT IMPEX PROD SRL în 2025?
6.216.643 lei, cu 26% sub 2024 (8.401.061 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 36.196 lei.
Câți salariați are FRANKFURT IMPEX PROD SRL?
21 salariați în medie în 2025 (27 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FRANKFURT IMPEX PROD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.