COSMAR STYLE SRL
COSMAR STYLE SRL: firmă în funcțiune din Sat Limanu, Comuna Limanu, Constanța, CUI 7583475. Cifră de afaceri 2025: 540.709 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 7583475
- Denumire
- COSMAR STYLE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2053|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.07.1995
- Sediu
- Str. MIHAI EMINESCU, nr. 19, CONSTRUCȚIA C4, Sat Limanu, Comuna Limanu, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
Arată toate (15)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 540.709 lei (+56% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 140,1 mii lei · 2025 540,7 mii lei · maxim 2025 540,7 mii lei · minim 2023 96,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −38,5 mii lei · 2025 2,3 mii lei · maxim 2024 174,1 mii lei · minim 2020 −44,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 2 · maxim 2015 4 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 540.709 lei | 346.774 lei | 96.928 lei | 100.041 lei | 115.945 lei | 139.945 lei | 155.606 lei | 134.282 lei | 147.996 lei | 135.711 lei | 140.055 lei |
| Venituri totale | 564.046 lei | 447.672 lei | 126.928 lei | 100.041 lei | 116.827 lei | 140.645 lei | 156.029 lei | 134.643 lei | 248.735 lei | 152.817 lei | 140.197 lei |
| Cheltuieli totale | 549.457 lei | 267.294 lei | 101.171 lei | 140.218 lei | 135.933 lei | 183.458 lei | 182.924 lei | 160.835 lei | 187.554 lei | 180.645 lei | 174.446 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 2.343 lei | 174.073 lei | 24.488 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 58.694 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 41.177 lei | 20.274 lei | 44.136 lei | 28.455 lei | 27.538 lei | 0 lei | 29.357 lei | 38.455 lei |
| Rezultat net | 2.343 lei | 174.073 lei | 24.488 lei | -41.177 lei | -20.274 lei | -44.136 lei | -28.455 lei | -27.538 lei | 58.694 lei | -29.357 lei | -38.455 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 302.519 lei | 314.195 lei | 33.121 lei | 24.685 lei | 27.440 lei | 28.827 lei | 23.110 lei | 17.333 lei | 32.770 lei | 48.039 lei | 76.379 lei |
| Datorii | 639.284 lei | 653.303 lei | 546.302 lei | 562.354 lei | 523.932 lei | 505.045 lei | 455.192 lei | 420.960 lei | 408.859 lei | 483.470 lei | 482.453 lei |
| Capitaluri proprii | -336.765 lei | -339.108 lei | -513.181 lei | -537.669 lei | -496.492 lei | -476.218 lei | -432.082 lei | -403.627 lei | -376.089 lei | -435.431 lei | -406.074 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COSMAR STYLE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COSMAR STYLE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul COSMAR STYLE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Limanu, Comuna Limanu, județul Constanța (Str. MIHAI EMINESCU, nr. 19, CONSTRUCȚIA C4); numărul de înmatriculare e J|13|2053|1995, din 18.07.1995.
Ce cifră de afaceri a avut COSMAR STYLE SRL în 2025?
540.709 lei, cu 56% peste 2024 (346.774 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.343 lei.
Câți salariați are COSMAR STYLE SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COSMAR STYLE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.