CĂBEŞTEANA COM SRL — dosare în instanță
Numele CĂBEŞTEANA COM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 22 mai 2025
- Ultima activitate
- 13 octombrie 2026
- Rol dominant
- Apelant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 7551910)
- CUI
- 7551910
- Denumire
- CABESTEANA COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1072|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.07.1995
- Sediu
- nr. 647, Sat Beznea, Comuna Bratca, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
Arată toate (10)
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.041.579 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,2 mil. lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2018 3,7 mil. lei · minim 2025 1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 330,3 mii lei · 2025 −362,5 mii lei · maxim 2015 330,3 mii lei · minim 2024 −501,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 29 · 2025 13 · maxim 2018 36 · minim 2025 13.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.041.579 lei | 1.486.404 lei | 2.990.469 lei | 3.363.073 lei | 2.864.508 lei | 2.895.901 lei | 3.614.426 lei | 3.654.184 lei | 3.139.572 lei | 2.470.925 lei | 2.181.954 lei |
| Venituri totale | 1.085.479 lei | 1.585.241 lei | 3.006.155 lei | 3.680.423 lei | 3.596.907 lei | 2.933.635 lei | 3.642.589 lei | 3.757.721 lei | 3.255.351 lei | 2.494.175 lei | 2.191.011 lei |
| Cheltuieli totale | 1.447.997 lei | 2.083.570 lei | 2.914.213 lei | 3.495.142 lei | 3.372.473 lei | 2.764.302 lei | 3.490.122 lei | 3.621.381 lei | 3.162.054 lei | 2.406.373 lei | 1.815.812 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 62.438 lei | 153.023 lei | 197.782 lei | 142.194 lei | 116.818 lei | 100.192 lei | 80.100 lei | 70.645 lei | 330.315 lei |
| Pierdere netă | 362.518 lei | 501.127 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -362.518 lei | -501.127 lei | 62.438 lei | 153.023 lei | 197.782 lei | 142.194 lei | 116.818 lei | 100.192 lei | 80.100 lei | 70.645 lei | 330.315 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.688.080 lei | 2.505.738 lei | 3.117.594 lei | 1.711.767 lei | 2.325.916 lei | 1.863.378 lei | 2.375.718 lei | 2.704.110 lei | 1.904.878 lei | 1.897.545 lei | 1.755.081 lei |
| Datorii | 1.187.399 lei | 642.539 lei | 753.267 lei | 828.828 lei | 1.410.150 lei | 1.145.394 lei | 1.799.928 lei | 2.245.138 lei | 1.437.347 lei | 1.510.114 lei | 1.470.355 lei |
| Capitaluri proprii | 1.500.681 lei | 1.863.199 lei | 2.364.327 lei | 882.939 lei | 915.766 lei | 717.984 lei | 575.790 lei | 458.972 lei | 435.472 lei | 355.372 lei | 284.726 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 15 | 16 | 17 | 19 | 21 | 29 | 36 | 34 | 34 | 29 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Apel: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3063/177/2023 | Tribunalul Bihor | Contencios administrativ și fiscal | Apel | Apelant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CĂBEŞTEANA COM SRL?
CĂBEŞTEANA COM SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 13 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des CĂBEŞTEANA COM SRL?
Cel mai des ca apelant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă apelant?
Apelant: partea care a declarat apel împotriva unei hotărâri.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.