LADIROM COM SRL

LADIROM COM SRL: firmă cu activitatea suspendată din Municipiul Mediaș, Sibiu, CUI 7521219. Cifră de afaceri 2018: 25.054 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
7521219
Denumire
LADIROM COM SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|32|474|1995
Stare în registru
cu activitatea suspendată
Data înmatriculării
07.07.1995
Sediu
BRAZILOR, nr. 19, Municipiul Mediaș, Sibiu

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
18.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
RELUARE ACTIVITATE

Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri

Financiar · 2015–2018 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2018, față de 2017.

În 2018, cifra de afaceri netă a fost 25.054 lei (-29% față de 2017).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 70,4 mii lei · 2018 25,1 mii lei · maxim 2016 134,5 mii lei · minim 2018 25,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −64,7 mii lei · 2018 −1,9 mii lei · maxim 2016 17,5 mii lei · minim 2015 −64,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2018 2 · maxim 2015 4 · minim 2017 1.

Indicator2018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă25.054 lei35.338 lei134.467 lei70.415 lei
Venituri totale35.358 lei35.346 lei135.398 lei70.523 lei
Cheltuieli totale36.897 lei47.026 lei115.665 lei132.904 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei17.544 lei0 lei
Pierdere netă1.870 lei12.046 lei0 lei64.719 lei
Rezultat net-1.870 lei-12.046 lei17.544 lei-64.719 lei
Bilanț
Active totale60.443 lei54.259 lei66.926 lei58.298 lei
Datorii136.547 lei128.493 lei129.113 lei138.030 lei
Capitaluri proprii-76.104 lei-74.234 lei-62.187 lei-79.732 lei
Oameni
Număr mediu de salariați21—4

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LADIROM COM SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LADIROM COM SRL figurează cu activitatea suspendată. La ANAF, pe 18.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul LADIROM COM SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Mediaș, județul Sibiu (BRAZILOR, nr. 19); numărul de înmatriculare e J|32|474|1995, din 07.07.1995.

Ce cifră de afaceri a avut LADIROM COM SRL în 2018?

25.054 lei, cu 29% sub 2017 (35.338 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.870 lei.

Câți salariați are LADIROM COM SRL?

2 salariați în medie în 2018 (1 în 2017), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LADIROM COM SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (18.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2018). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.